Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Téves összefüggéselmélet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téves összefüggéselmélet, vagy nem az, amikor én szintet lépnék, akkor indul el a mélyrepülés?

Figyelt kérdés

Összejövök valakivel, szerelem együttjárás, csiszolódunk egymáshoz, minden jó, és amikor minden rendben van, teljes harmónia, boldogság van, és kb 1-2 év múlva, átfut bennem, hogy jó lenne összeköltözni is, terveket szövögetek, szinteket lépnék, álmodozni kezdek.

De mintha ezzel egyúttal valami irdatlan lavinát is indítanék el ugyanakkor. A másik neki áll veszekedéseket szítani, problémák jönnek csőstől, borul fel minden, és hullik szét az egész, alkalmanként a teljes szakításig is.

Vagy olyan is megesik hogy amikor én elkezdek tervezni, össze akarok költözni, a másik ekkor kezd nekiállni féltékenykedni. (Hogy lehet arra féltékeny lenni, aki össze akar költözni?)


És itt jön vagy a helyes megérzésem, vagy a téves összeesküvés elméletem, miszerint, arról van szó, hogy amíg én komolyabbra venném a kapcsolatot, a másik valójában ezt nem akarja, és különböző veszekedéseket direkt szítva kihátrál az egészből.

Tehát az együttjárás fekszik nekik, de ha többről lenne szó, akkor hirtelen tönkreteszik a kapcsolatot inkább.


Addig van csak boldogság, szerelem, míg el nem kezdek tervezgetni, közös albikat nézegetni, vagy ilyenek.

De ekkor a másik 180at fordul, veszekedések veszik kezdetüket, nem egy esetben szakítás is lesz a vége.


Ez most véletlen is lehet, vagy így hátrálnak ki?



#kapcsolat szintek
2023. jan. 14. 14:40
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
De nem az összesimulással van a baj. Tizenévekig, a végtelenségig is együttjárhatnánk így, ha nekem ennyi elég lenne. Akkor üt csak be a crack, ha én haladnék fejlődnék, de nekik az nem (anyagi vagy egyéb)érdeke.
2023. jan. 14. 18:10
 22/24 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyire összecsiszolódtatok, akkor lépjetek szintet, de ne külsőleg, hanem egymással.
2023. jan. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal nem lehet egyszerűen szintet lépni, akinek te teljesen mást jelentesz, mint fordítva. Tehát te hiába kötődsz, rajongsz, tervezel, ha a másik fél gyakorlatilag arra is lusta, hogy egy szalmaszálat keresztbe tegyen érted.
2023. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Soha nem lesz akkor senkim.

Már kidobáltam egy rakat selejtet így is."


Eddig is volt, most is van valakid. Ha "selejt" volt (nagyon csúnya kifejezés!) őt is te választottad.


Nem ártana már jó korán tisztázni, hogy ki mit szeretne, mit vár a kapcsolattól.

2023. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!