Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kik vasaroltak kozosen lakast/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik vasaroltak kozosen lakast/hazat a parjukkal?

Figyelt kérdés

A kerdesem az lenne hogy kinel hogy tortent, mi a normalis?

Kozos penzbol vettetek ingatlant, ugy hogy mindenki beleadta a raeso reszt, vagy egyikuk vett csak es megosztotta a masikkal is?(adasveteli 2/1-es tulajdonra gondolok)



2023. jan. 19. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fele-fele volt pontosan. A ferjemnek volt annyi pénze, én apukámtól kaptam kölcsönt a sajátom mellé. Esküvő előtt fizettem vissza, tehát magánvagyon volt. Tiszta helyzet.
2023. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1,5 éve voltunk együtt, amikor mindenünket beletettük fele-fele arányban az önerőnkbe és hitelt vettünk fel a lakásunkra, közösen. Kicsit vakmerő volt így utólag belegondolva, de fiatalság, bolondság.

Tavaly vettük meg a házunkat, már házasok vagyunk és van egy közös gyerekünk. A születése előtt felvettük a babavárót, mert tudtuk, hogy majd egyszer jól fog jönni a ház projekthez.

Fél éves volt a kislányunk, amikor költöztünk a házunkba, ehhez felvettünk még 10 millió piaci lakáshitelt is, közösen. Csisszre kitudtuk volna fizetni, de az anyagi biztonság miatt úgy döntöttünk, hogy inkább nem nullázzuk le magunkat, hitelezünk és marad megtakarításunk.

2023. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!