Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm gyakorlatilag szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gyakorlatilag szex megvonással fenyeget, ha nem megyek el dolgozni. Aki ilyennel fenyeget azt kidobnátok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 18:15
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
76%

40. Ez nem probléma, szimplán naplopó. A probléma nem itt kezdődik.



Engem a naplopó exem bántott lelkileg testileg és halálosan fenyegetett. Szóval szerintem a probléma nem itt kezdődik! :)

2023. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
72%

Fú te 2 pipás, jól elgurult a gyógyszered :D

Amúgy meséld már el miért engem találtál be és írtál már kétszer is rám reflektálva (7-es vagyok), mikor olyan válaszok is vannak hogy "b.nálak ki mint macskát sz.rni", amivel csak egyetérteni lehet, ezt kéne a kerdezővel tenni, csak azt nem értem miért pont engem cseszegetsz.

Szóval a helyzet. Adott egy otthon henyélő here akit már megkívánni se lehet, és erre még ő hepciáskodik hogy kidobja a csajt. Hát nem lenne túl bölcs lépés kidobnia az eltartóját :)

Na, én is hagyok neked időt gondolkodni 37-eske.

2023. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
0%
39-es van barátnőm.. bár nem mintha lenne hozzá közöd.. egyéb tippelősdi a láthatóan 18 éves gondolkodásoddal.. meg általánosítás? :) na kira.. szép napot!
2023. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
78%
43. Volt, ezen van a hangsúly. Hidd el, messzire kerülnek a nők, a viselkedésed undorító és lekezelő! :)
2023. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
73%
Én is kidobnalak téged mert nem tudnál engem eltartani. En nem dolgoznék egy pasira sem.
2023. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
Szar munkát nem fogok elvállalni éhbérért, és itt Magyarországon csak ilyenek vannak. Nem normális aki heti 5 napot megy be melózni semmi pénzért. És nem a barátnőm tart el
2023. jan. 25. 15:53
 47/56 anonim ***** válasza:
79%
Ha már otthon lopod a napot, akkor akár tanulhatsz is valamit, hogy ne csak éhbérért tudj melózni.
2023. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
0%
45-ös nem is érsz egy darab kakit se! sugar daddy eltart.. shopping.. te meg megcsalod előbb utóbb.. jól sejtem? :)
2023. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ki tart el? Ha a szüleid, ne csodálkozz, hogy nem egy gyerekkel akar a csajod párkapcsolatban élni.
2023. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
66%

48. Igazi nőknek nem kell sugar daddy. Én is iskola mellett dolgozom, járok edzeni, mellette a háztartást vezetem és a párommal is tudok foglalkozni! (Nem együtt élünk még.)



Az, hogy te a kislányokra izgulsz, nem a mi hibánk! ;)

2023. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!