Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi tennétek ha felújítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tennétek ha felújítanátok a házat,de nem lehetne beleszólásotok?

Figyelt kérdés

Mielőtt mindenkomment errol szolna leirom

IGEN dolgozok!

Főnővér vagyok egy korházba

Férjem viszont vállalkozó.

Természetesen párom keresi a többet.



Az én pénzem egy alamizsna az övéhez.

Felújításba vágtunk bele, az árak a csillagos ég, csak azt lehet venni ami páromnak tetszik. Ha olyat nézek ami neki nem tetszik az a válasz hogy ő azt nem veszi meg,akkor vegyem meg én.

Ez esélytelen mikor a fürdőbe csak a dekor csempe lenne majd 2 millió és még a többi sehol.


2023. jan. 27. 12:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%

"Párom a feltűnöbb,hozzánem érő szemmel is látható drága dolgokat."


Hogy én de rosszul vagyok az ilyen emberektől..

Akiknek mindegy mi hogy néz ki, csak látszódjon rajta, hogy sokba került, az már mellékes hogy k.rva ízléstelenül néz ki.


"Én jobban szeretem az egyszerűbb,letisztult dolgokat."


Így vagyok én is.

Ezért nem is bírnék élni egy olyan lakásban,ami úgy néz ki mint a pénzes cigányoknál, akiknél minden aranyszínű meg fénylik, hogy mutassa a drágaságot.

Palid egy undormány, nagyképű görcs.

2023. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%

"Mi tennétek ha felújítanátok a házat,de nem lehetne beleszólásotok?"


Vagy elfogadnám a jelenlegi helyzetet vagy keresnék valakit a saját anyagi szintemen.

2023. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
Megmondom őszintén egyrészt össze sem jönnék ilyen férfival, de ha nem derült volna mégsem ki előbb, akkor otthagynám. A "jódolgom" nem ér annyit, hogy nekem kuss van ő meg flancoskodik, utálom eleve az ilyen magamutogatást, aki ezzel villog
2023. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy felújításban nem tudtok közös nevezőre jutni hogy akarod vele leélni az életed??? Én az ilyen kapcsolatokat sose értettem
2023. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy jutottatok ti el a házasságig? Ne mondd, hogy nem látszott házasság előtt, hogy kuss a neved. Az ízlésetek sem egyezik. Hogy tudtad megígérni ennek az embernek, hogy vele leszel életed végéig?
2023. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%
Megvenném én! Nézze ő a fehér csempét meg a letisztult vonalakat, a maradékon meg simán fehérre lenne meszelve, az olcsóbb. Nem tetszik? Így járt!
2023. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#15

Úgy tudta megígérni, hogy azt gondolta majd ő megváltoztatja. Az emberek még mindig nem tanulták meg, hogy ez nem így működik.

2023. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
71%

Én ápolónő vagyok, osztályos ápoló. Tehát még kevesebbet keresek, mint te. Neked vezetői pozícióban még mindig több a havi jövedelmed. Az én férjem is nagyon jól keres. Igaz, nem milliomos vállalkozó, de az ő fizetése sokszorosa az enyémnek. Viszont soha sem kattogtam azon, hogy én többet dolgozok, mint ő mégis én kapom a kevesebb pénzt. Sose jutott az eszembe ez a rosszindulat, hogy az ő fizetésére irigykedjek. Mert bizony te irigykedsz. Nem kötelező eüben dolgozni, elmehetsz 3x annyi fizuért magánellátásba is dolgozni. Nekem a szakmám a hivatásom. Bekattannék, ha nem dolgozhatnék benne.


Tök mindegy mit dolgoznál, szerintem a férjed akkor is ugyanúgy viselkedne veled. Gondolom, akkor közös kassza sincs, ha van enyém, tiéd a kapcsolatban. Mi 3 évvel ezelőtt választottuk ki a csempét és a járólapot. Akkor még csak éppen elkezdtük a kapcsolatot. Viszont bementünk és együtt valasztottuk ki. Foglalkozott velünk egy szakember, aki megtervezte nekünk az adott fürdőszobát és az elképzelésünk illetve az anyagi meghatározás alapján javasolt csempéket. Egy alig 15 nm-es fürdőszoba 800 000 ft volt úgy, hogy olcsó csempéket választottunk és nincs benne egyéb anyag költség. (csempe ragasztó, fuga, burkolási szerszámok stb) Ez alapvetően se olcsó dolog egyébként. Nyilván, ha neki a drágábbra van igénye, akkor azt fogja megvenni és hiába vagy a felesége, ezek szerint leszxrja a véleményedet. Mert ő magának csinálja, nem kettőtöknek. Én sürgősen elgondolkodnék a kapcsolat milyenségén, mert szerintem nagyobb problémák is vannak ott, minthogy a férjed nem kéri ki a véleményedet, hogy most csicspcsa vagy letisztult legyen a csempe külleme.

2023. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha közös tulajdonú a ház, akkor nem tartom normálisnak, függetlenül attól, hogy ki mennyit ad a felújításba. Ha pedig csak egyikőtök nevén van, akkor egyrészt fizesse ő egy az egyben, nehogymár olyanba kelljen pakolnia a másiknak a vagyonát, amihez soha semmi köze nem lesz és cserébe ne is szóljon bele, hogy hogy nézzen ki más ingatlana belülről.
2023. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
40%

Férfi nézőpont:


Nők közötti átkozott, kib*@szott locsi-fecsi...


A vége úgy is az lesz, hogy kipanaszkodja magát, aztán marad a pénzes csávóval. Őszintén ezeknek a kérdéseknek mi értelme? Ezek az elátkozott kamu válaszok is olyan szánalmasak, amelyek a kapcsolat "minőségéről" szólnak. Itt is rengeteg nő simán összejönne olyan csávóval, amelyik sikeres és havi több milliót keres, csak nem tud, mert nem talál ilyet. Ha elválnának (de mi a szarért tenné a kérdező, természetesen nem fog mostanában), akkor is a férfi találna magának szinte egyből valaki mást. Persze lehet egyszer elválik és megkopasztja a férfit a házasság alatt szerzett vagyona felétől, de akkor megint ott tartunk hogy a pénzéért és az anyagi biztonságért volt vele.

2023. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!