Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is elgondolkozna ezen vagy nincs beleszolasom?

Figyelt kérdés
A tortenet roviden annyi, hogy fel eve vagyok egyutt a baratommal, minden tokeletes, feltekenyseg nincs(pontosabban eddig nem is volt),harmonikus a kapcsolatunk, de kiderult,hogy amikor randiztunk akkor o meg benne volt egy szexkapcsolatban, ezt akkor zarta le amint mi kimondtuk,hogy egyutt vagyunk, ezelott ugy emlekszek csok talan volt, de nem szex es komolyabb temak nem jottek elo. Ez mennyire elfogadhato? Ezert erdemes eldobni a kapcsolatot vagy amig nincs letisztazva hogy komolyat szeretnenk a masiktol es egyutt vagyunk addig nem szolhatunk bele? Ha rossz lenne a kapcsolat akkor konnyen tudnek donteni, de amiota egyutt vagyunk sok mindenen keresztul mentunk es olyanokat megtett amit az eddigi barataim soha(pozitiv ertelemben).
2018. máj. 11. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Ez velünk is megesett, csak én voltam együtt egy pasival. Nem gondoltam, hogy nagy dolog, de egy beszélgetésnél előjött az, hogy szerinte kizárólagos a kapcsolatunk, ekkor elmondtam, hogy volt ez az egy alkalom. Rosszulesett neki, bocsánatot kértem, elfelejtettük, boldogan élünk, összeházasodunk.


Szerencsétlen helyzet, de szerintem nem váló ok. Nem meg csalás vagy ilyesmi. Azóta pedig nem adott okot féltékenységre, szóval szerintem ne csinálj belőle problémát.

2018. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Beleszólásod nincs, de gondolkozhatsz rajta.


A féltékenység önbizalom probléma, birtoklást eredményez.


Nézd reálisan: Azért nem tetszik, hogy mikor már ismert volt szexkapcsolata mert te félsz az elhagyódástól.Korrekt módon lezárta, a szexkapcsolat pedig te elōtted volt, nem te melletted.Mikor randiztatok még nem tudhatta, hogy ez a kapcsolat veled mūködni fog-e a szimpátia ellenére, viszont mikor megérezte azt amit valószínūleg azóta is érez irántad akkor teljesen feléd fordult, és így maradt tiszta a ti kettōtök összefonódása.


Itt a féltékenység teljesen alaptalan, nem is volt semmi közöd hozzád, mégis elmondta.Ezért eldobni egy jó párkapcsolatot a te félelmeid gyōzelmét jelentenék a szereteted felett.

2018. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges ezen agyalnod. Lezárta a szexkapcsolatot, amint összejöttetek. Ez így teljesen korrekt.
2018. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom, es erzem mennyire szeret, de bant, hogy szinte egyik nap meg massal volt,aztan osszejottunk. Az 1000% hogy lezarta ekkor.
2018. máj. 11. 12:55
 5/15 anonim ***** válasza:
A megbántódásod akkor fogod tudni elengedni ha megérted az okát.
2018. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy azert tartott ez, mert nem sok sikere volt a lanyoknal, es orult ha valaki rament,o nagyon nem lepett lanyok fele, amikor mi randiztunk akkor se hitte el,hogy en tenyleg osszejonnek vele, ezt en egyaltalan nem igy gondolom, ezek az o szavai. Egyebkent tenyleg nincs nagy multja lanyok teren, 5 lannyal volt rajtam kivul, es mindegyik nehany alkalom volt, mindenkivel max 10, mast nem tudok, csak kertem hogy tisztazzuk le a dolgokat, es ez esik rosszul, hogy 1-2 nap telt el a ket idopont kozott.
2018. máj. 11. 13:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem a megbántódásod valódi oka.A kiváltó ingert, tehát a reflex feltételét és az okozatot írtad le.
2018. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az elozo kapcsolatom amiatt lett vege, mert kiderult hogy megcsalt. Ott konkretan megbeszeltuk hogy egyutt vagyunk, ugy is viselkedtunk egymassal, de 3 honapig nem fekudtunk le, es ekkor o ugyanugy osszejart tovabbra is a lannyal. Mas a ketto, a kapcsolat is teljesen mas, ott kesobb is voltak gondok, de valahogy ugy erzem hogy ismet ugyanaz van.
2018. máj. 11. 14:01
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Hát, amíg fogalma nem volt, hogy mi van köztetek, addig még csak ismerkedtetek. Ha most jó a kapcsolatotok, minek generálsz problémát ? Azt mondod bizonyított nem ? Akkor ?

31/f

2018. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ideje lenne felnőni.
2018. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!