Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gyermektelenek, akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermektelenek, akartok gyereket vállalni ebbe a világba?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 19:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok, de a vilagnak ehhez semmi koze, en jol elek. Nem akarok gyereket es kesz, 20 evvel ezelott sem akartam, meg most se.
2023. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
68%
Nem a korszakkal van gond, hanem ezzel az országgal. Szóval ez az igazi nagy kérdés, hogy akar-e az ember Magyarországra gyereket szülni.
2023. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
86%
Nem a "világ" miatt. Félek a terhességtől és a szüléstől, nincs érzékem a gyerekekhez, nincs elég türelmem, meg úgy egyáltalán nem vágyom erre.
2023. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
71%
Sem ebbe, sem másikba.
2023. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
43%
Én így gyerektelenül érzem azt, hogy meg tudok állni a saját lábamon anélkül, hogy segítséget kellene kérnem, másoktól kellene függnöm. Akkor szívesen vállalnék gyereket, ha ez a gyerek után is biztosítva lenne. Hogy önálló entitás maradhatok. De látom, hogy ez a mai Magyarországon nagyon nem így lenne. Ezért húzom, halogatom a dolgot és lehet, hogy a végén nem fogok gyereket vállalni. Mert a személyi szabadságom talán fontosabb, mint az, hogy a társadalom szerint kell legalább egy gyerek a boldogsághoz.
2023. febr. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok gyermektelen ( akik akarnak de nem lehet nekik, mert meddők/sterilek, valami más probléma van ami miatt nincs gyerekük..)

Én és a párom Gyerekmentesek vagyunk. ( a saját akaratunkból).

Nem. Soha semmilyen körülmények között nem akarok gyereket. Sem általánosságban erre a szar világra, sem a saját életembe nem kell gyerek.

Nem vágyom rá, így vagyok boldog. Se kedvem, se időm, se energiám, se türelmem nincs egy gyerekhez, és a férjem is így van ezzel. Ennyi.

2023. febr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
35%
De cuki... Elég sokan szavaztak arra ránézésre, hogy szeretnének gyereket, de csak azok indokolnak, akik nem akarnak, vagy bizonytalanok benne. Ennek vajon mi az oka? :D
2023. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
77%
Persze mivel a legtöbb embert ez jobban érdekel. Általában akik akarnak gyereket csak azzal indokolják, hogy öreg korukra rájuk nyissa valaki az ajtót. Ez nem annyira érdekes. Plusz aki nem akar gyereket, örül, hogy látja más indokait is, nem érzi annyira egyedül magát talán ebben. Főleg abban az országban, ahol máglyán elégetnek, ha meghallják, hogy nem akarsz gyereket. Plusz sajnos a többség hozzá van szokva, hogy magyarázkodnia kell, mert a legtöbb ember nem képes elfogadni annyit indoknak, hogy,,mert csak"
2023. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
75%
#17 mi ebben a,, cukiiii"? Vagy csak le akarod degradálni azokat, akik nem akarnak? Oo értem... Hát ez nem annyira,, cukiii" remélem a gyereked nem erre neveled, hogy gúnyt kell űzni azokból, akik máshogy látják a világot, mint te. Újabb fantasztikus szülő alapanyag...
2023. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%

19.


Troll ínyencség, mi nem érthetjük.

2023. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!