Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gyermektelenek, akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermektelenek, akartok gyereket vállalni ebbe a világba?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 19:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
28%
Én akarok, csak legyen az a nő, aki megszüli! Dolgozni járok napi 8 órában, világkörüli utazgatás ezért nem fér bele nekem. Szeretném, hogy ha lenne párom, ne kelljen dolgoznia. Tudjon és szeressen a gyerekkel és a háztartással törődni, és ne legyen hulla fáradt és kedvetlen a nap végére. Sokan félnek attól, hogy így nem lesznek önálló személyiségek, ha "eltartják" őket, kiszolgáltatottak lesznek, és ha csúnyán néznek, kirakhatom őket az utcára :-). Lehetne az is, hogy én maradok otthon a gyerekkel, ha ő keres többet. Akkor enyém a ház, ő meg eltart minket, így megvan az egyensúly. 42F
2023. febr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 De La Cruse ***** válasza:
0%

Nagyon sok ember akik nem is akarnak gyermeket, rossz oldalon állnak.

Attól férfi egy férfi és attól igazi nő a nő, ha már van pár gyereke vagy már felnevelt párat.

(Nem ide értendő akiknek nem lehet gyermekük)

2023. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére senkit nem érdekel, hogy random senkik szerint mi a feladata egy nőnek és ffinak, hanem majd elődöntik maguknak, hogy mire vágynak
2023. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 MolotovPunk ***** válasza:
75%

Magyarországon nálam ez egyáltalán nem opció. Egészségügy balkáni, oktatás nagyon egysíkú gagyi, magyar fizetések kritikán aluliak, emellett több éve egyedül élek, eléggé hozzászoktam már ehhez. Nem nagyon foglakoztat sem a házasság, sem az utód dolog. Nincs hova meg miből, pedig sokat dolgozok. Most már csak olyan nővel jönnék össze, aki nem akar gyereket, vagy alapból nem lehet gyereke már.

35/F

2023. febr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
24%
Hogy ugyanolyan lúzer legyen suliban a sok dörzsölt bunkó között, mint én? Állatot sem kínoznék soha, nem hogy egy emberi lényt.
2023. febr. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 eakos1 ***** válasza:
38%

Mi a baj a mai világgal? Hogy van villany, központi fűtés, autó, számítógép, sok cipő és ruha, hűtő stb.? Nekem furcsa ez a hozzáállás.

Inkább a középkori körülmények közé szülnétek?

Nézz körül, elképesztő luxusban élünk, régen még a királynak se voltak ilyen körülményei.

Tudom alapvetően ez az EGÓs gondolkodás miatt van, annak semmi se elég, mindig több kell mint ami van. Csak ez egy ördögi kör, mert ha kétszer annyid lenne akkor megint kétszer annyi kéne. Ézt sokan nem veszik észre.

2023. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok soha az életben, ebben teljesen biztos vagyok. Ennek rengeteg oka van.
2023. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Mézga Krisztina ***** válasza:
67%

32-es

És te leszel az, aki névtelenül feljelentget bárkit, mert a "magyar életmódot" nem ismeri el, ellene ágál...

36-os

Ebben az olvasatban teljesen igazad van, de pontosan ezzel a túlfogyasztói életvitellel, ezzel a hedonista hozzáállással ássuk meg a saját sírunkat (környezetszennyező, nem visszaforgatható hulladékok halmozása: pl. ruhák, amivel tele van az Atacama sivatag, vagy a műanyagok, amik már szigereket alkotnak az óceánokban, a mérgező számítógép-és mobilalkatrészek "lerakatai", szeméttelepei az elmaradottabb afrikai országokban... stb.)

S akik ezeket termelik, gyártják, a multimilliárdosok nem fordítanak ehhez a problémához képest semmit arra, h ezt megoldják, vagy az elosztást egyensúlyba hozzák, vagy az elmaradottabb térségeket segítsék, edukálják, vagy az elhúzódó, társadalmakat, családokat megterhelő betegségek (Alzheimer-kór, sclerosis multiplex stb.) gyógyítására nagyobb hangsúlyt helyezzenek.

Mert ahol sok gyereket szülnek, ott általában nyomor van, és ugyan nagy a gyermekhalandóság, de mégis egyre több éhes száj marad életben, ha ezt annak lehet nevezni. Onnan indulnak meg azonban az új népvándorlók, gazdagabb életteret keresve, viszont a kultúrájukról nem lemondva.

S máris több szálon indul meg egy népek, kultúrák, egyének közötti, feloldhatatlan konfliktus...

S ebben ki a fene akar részt venni áldozatként...?

2023. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
12%
Evolúció. Az életképes Tovább öröklődik, a többi kihal.
2023. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Mézga Krisztina ***** válasza:
32%

39-es

Sajnos, ez nem ilyen egyszerű. Az evolúcióhoz hosszú évmilliárdok kellettek, mert az nem varázsütésre történik, hanem szép lassan, átörökítve nemzedékekről nemzedékekre azokat a változásokat, amik az életben maradást preferálják.

A mostani "evolúció" (változás, "fejlődés") úgy az élővilágban, mint az emberi faj esetében annyira gyorsan söpör végig a bolygón, h nem tud semmi sem alkalmazkodni.

Ennek hiánya fajok és az emberiség kipusztulásához vezet.

S ezt mi gyorsítjuk fel egyre jobban. Gondolj csak a chat gpt-re, amiből hónapok alatt lett egy új, 4-es verzió, hiába kongatják az agyasok, h az MI-k veszélyesek az emberi társadalmakra.

Kongatnak, kongatnak... S egyre gyorsabban fejlesztenek, mert PÉNZ, PROFIT! Jelenleg és most, mert ha tényleg veszélyes lesz, kitűzhetik egyesek a vagyonukat a kalapjuk mellé...

2023. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!