Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdemes várnom rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve leszünk együtt, de úgy érzem leragadtunk egy szinten. Általában hétvégente találkozunk, de van, hogy csak kéthetente mert akkor is dolgozik, én pedig hétköznap. Régebben nyáron volt, hogy egy hónapot is együtt töltöttünk de mostanában jó ha egy évben két-háromszor előfordul, hogy 2 napnál többet is együtt töltünk. Nem rég felvetettem, hogy újítsuk fel a szobáját, vásároljunk együtt bútorokat, aztán ha majd egyszer kész lesz utána beszélhetnénk összeköltözésről, ő viszont még arról sem akar hallani, hogy közösen vásároljunk valamit, mert mi lesz ha szakítunk... Azt is mondta, hogy ő még fiatalnak érzi magát ehhez és, hogy nem szokott ennyire előretervezni. Ezután többször szóbahoztam még, de mindig az a vége, hogy megsértődik. Most azt mondtam neki, hogy maximum egy évet várok még aztán ne húzza az időm, ha nem szeretne komolyabban semmit tőlem. Én 21 leszek ő pedig 24 lesz lassan. Úgy érzem a kapcsolatunk fog rámenni erre előbb utóbb :( Most nem erőltetem ezt a témát csak várok, de félek feleslegesen :/

2023. febr. 6. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de ebben ennyi van. Igaz hogy mi idősebbek voltunk (24-33 évesek), de amikor négy éves volt a párkapcsolatunk, már összeköltöztünk és házasok voltunk, közös lakást venni és a gyereket vállalni terveztünk. Aki négy év alatt hétvégi randikig jut, az tíz év alatt sem fog messzebbre jutni...
2023. febr. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy ezen kívül minden jó? Gyakran mondja, hogy szeret? Egyrészt azt nem mondani kell, hanem kimutatni, például azzal, hogy ő is össze akar költözni veled. Másrészt gyakran nem mondhatja, mert nem is talalkoztok, maximum leírja.

Ha minden jól működne a kapcsolatban mindkét oldalról, akkor ő is veled akarna élni.

A mostani párommal 22 évesen jöttünk össze, és mivel tudtuk, hogy az egyetem/munka mellett alig tudnánk találkozni, 3 hónap után kiettünk egy kozos albérletet. Azóta két év telt el és együtt vagyunk, sosem volt köztünk veszekedés vagy szakítás közeli állapot. Na, valahogy így működik egy olyan kapcsolat, ahol minden rendben van és mindkét fel haladni akar a közös élettel.


24N

2023. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!