Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokadik alkalommal is túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik alkalommal is túl gyorsan élvez el. Érdemes várnom, hogy jobb lesz?

Figyelt kérdés
Vonzódunk egymáshoz, én hozzá nagyon, de pillanatok alatt elélvez. Változik ez szerintetek, voltatok már ilyen helyzetben?
2020. aug. 19. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy kis pihi,és második menet..addig nyaljon ki pl téged..
2020. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?
2020. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Együttlét előtt verje ki, és amikor csináljátok, húzzon 2 gumit!
2020. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Előző partnereivel is így volt?
2020. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószinű, hogy ez fog változni.

Nem lehet, hogy tapasztalatlan még és nem tudja, hogy ha már majdnem oda ér, hogy elmenne, mit kellene csináljon?

Én erre tudok tippelni.

Egyszerűen tapasztalatlan.

2020. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Itt a pozitív tapasztalat, tud ez változni :)

Két éve vagyunk együtt párommal és az első 2 hónapban pár másodperc alatt elélvezett. Mindenki tanácsolta, hogy dobjam ki, ne pazaroljak időt 20 évesen szar szexre, mégse tettem meg. Nagyon nagyon jó ember és tudtam, hogy ezen érdemes javítani és időt adni neki, mert a sok fantasztikus tulajdonsága mellett szinte eltörpül ez a probléma.

Tehát mi durván 2 hónapig "gyakoroltuk" a dolgot. Ő neten olvasott a "rászorítós" vagy milyen taktikáról, bocsi ha hülyén fogalmazok, én nem értek nagyon hozzá ő meg nem részletezte ki :D De a gyakorlatban úgy nézett ki, hogy mikor nagyon közel került akkor picit rászorított kézzel és 1-2 másodpercre leállt. Utána folytattuk. Néha picit hangulatromboló volt mikor az atom reszelés közben abbahagyta 1-2 másodpercre de megértettem. Ettől függetlenül amúgy minden olyan szex után, ahol ő előbb elment, befejezett engem is kézzel / szájjal. Abban tök ügyi volt, meg segítettem is neki, hogy mi hogyan esik jól.

Időről időre amúgy alakult, eleinte a pár másodpercből már simán ment 5-6 perc, utána 8-9, utána 15-16, nem időzítővel mértük, ez ilyen saccperkábé dolog :D De így 2 év után meg azt mondom megérte várni... :) néha olyan dolgokat csinál csak pislogok.


Ez tőletek függ. Neked megéri-e időt adni a dolognak illetve hogy ő szeretné-e fejleszteni magát. Ismerek olyat is aki biztos az első szarul sikerült alkalom után bedurcizna és beszélni se akarna róla. Ez emberfüggő, én jó embert választottam az tuti.


Amúgy meg ami fontos, ne stresszeld őt ezzel. Tehát ha elsül előbb, ne vágj fejeket, ne bántsd ezért, az borzasztóan belegázol az önbizalmukba hosszútávon. Mi néha poénkodtunk is vele, pont akkoriban néztük a Csernobil sorozatot és amikor egyszer nagyon hamar eldurrant mondtam neki, hogy "na mivan felrobbant a négyes reaktor? :D" meg hasonlók. Röhögtünk, aztán később újra próbáltuk. Ha ő ezt úgy éli meg, hogy megKELL felelnie neked különben elhagyod, nagyon rágörcsöl és simán lehet, hogy merevedése is nehezen lesz...


Bocsi a wall of textért, ebben van sok tapasztalatunk barátommal, remélem minden jól alakul nálatok is majd. :)


22L

2020. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan helyzetben voltam hogy 2 rántástól elélveztem egy bizonyos gyógyszer elvonása után. Fél év volt mire kijöttem ebből. Csak agy kérdése az extrém szar helyzetből való kilábalás is!
2020. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Szólítsd Gézának szex közben ... tuti nem fog azonnal elélvezni!
2020. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 papi3 válasza:
74%
eddig 1-es a legjobb de nyalást a nő teljes élvezéséig kell csinálja
2020. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!