Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes várnom vagy lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várnom vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Barátommal épp szünetet tartunk...

Az én vélemenyem az,hogy a szünet nem segit es nem oldja meg a problémákat csak eltávolít egymástól...

Szerinte jo alkalom arra hogy átgondolja a dolgokat és úgy fogalmazott'hogy ő nem azt mondja,hogy legyen vége hanem azt hogy kell egy kis szunet

Ennek az az előzménye'hogy folyamatosan veszekedtünk az elmult idoszakban'multbeli serelmek miatt amit en nem tudtam neki elfelejteni ezert mindig elohoztam a multat...


En mar nem birom ezt'eleve a "szunet" hatarozatlan idore szol'rakerdeztem nala ez mennyi ido azt mondta nem tudja'en par hetet mondtam neki...2 het mulva lesz vizsgaja addig nyugodtan akar tanulni'legalabbis ezt mondta


Mindezek ellenere szerettem vele lenni'ha ezek a problemak nem lennenek meglennenk...de ez a bizonytalan varakozas kikeszit...egyik reszem engedné'masik nem és fogalmam nincs mi legyen'érdemes e várni vagy ez a szakitas elso lepcsofoka csak es nem akarja nagyon drasztikusan...megszokjuk hogy kulon vagyunk aztan mondja csak ki hogy ne fajjon annyira...vagy tenyleg gondolkodik? Szamomra ez hulyeseg'vagy akarok valakivel lenni vagy nem...


2021. febr. 21. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen múltbeli sérelmekről van szó?

Mondjuk igazából részlet kérdés. Soha nem hozzuk elő a múltat! Megbeszéljük és vagy megbocsátunk, vagy elengedjük a másikat. A múlttal az ember nem tud mit kezdeni, már megtörtént, akármi is volt. Ha te ennek ellenére együtt vagy vele, akkor gondolom azt mondta neki, hogy el van felejtve. Meg is élő hozod, őt ezzel egy olyan helyzetbe kényszeríted, amivel nem tud mit kezdeni, max csak rosszul érzi magát. Ez nekem sem kéne.

2021. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan serelmek,hogy tartotta a kapcsolatot az exével és elkuldott neki egy kozos képet olyan felirattal'hogy de jó volt és egy ideig veszekedtünk rajta utána ugy döntottem túllepek rajta de akaratlanul egyre többször felhoztam,mert nem tudom elfelejteni....
2021. febr. 21. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan múltbeli sérelmek amiket sokan nem tudnak megbeszélni,vagy egyszerűen egy alaptulajdonság okozza a szinte állandóan feszült helyzetet. Kérdező,Hozzád hasonló helyzetben vagyok, szintén nő. Mi nem mondtuk ki a szünetet,egyszerűen csak eltűnt a párom az életemből,elmaradt a napi szinten találkozás. Korábban is történt már ilyen. Ezek általában olyan helyzetek amiket valahol át sem lehet beszélni,a különböző jellembeli tulajdonságok/helyzetkezelések hozzák. A barátod nem akar konfrontálódni,nem akar beszélni róla,egyszerűen a sorstól várja,hogy elrendezze. Ha túllendültök rajta is nagy esély van rá,hogy ideig-óráig működik ismét. Ne így legyen,de nem látom sok értelmét folytatni.
2021. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Régen volt ez?
2021. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nyáron történt ez...elotte nem veszekedtünk,ha gond volt elmondtuk es javitottunk rajta...
2021. febr. 21. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért küldte el a képet? Gondolod,hogy azért nosztalgiázik mert még mindig kötődik Hozzá? Ha beszéltetek erről akkor amikor történt,nem tudsz rajta túllépni,egyszerűen nem tud Veled mit kezdeni. Valahol érthető is az,hogy passzívvá vált. Viszont számomra is érthetetlen miért írt az exének amikor lezárták és Veled van.
2021. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges időhúzás. Ez a csávó vissza fog menni az exéhez, amint az engedi.
2021. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Számomra ez a lépés egyenlő volt azzal'hogy nem tisztel és ujrakezdené az exével akivel elvileg azért mentek szét mert a lány megcsalta viszont így még érthetetlenebb minek kuldott neki ezek után közös képet....nagyon sziven szúrt ezzel a lépésével...
2021. febr. 21. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rögtön utána kezdett veled kapcsolatba, akkor meg se lepődnék. Hiába szarvazta fel a csaj, akkor is ragaszkodik hozzá. Ne legyél pótlék.
2021. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!