Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az természetes hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes hogy meg vagyok ijedve ugye? 33 N Csak az válaszoljon aki nem csúfolkodni akar!

Figyelt kérdés
Eddig azon keseregte hogy nem kellek senkinek, de most valaki végre érdeklődik irántam, aki nekem is tetszik. Viszont még sosem volt sem randim sem párkapcsolatom. Be pánikoltam. Viszont mégiscsak megérne egy próbát, csak félek. Ráadásul egy pletykás faluban lakunk. Ha valaki meglátna minket beszélgetni például, akkor mi lesz? És ha az anyja rájön aki nem szeret engem? Azt tudom hogy ha egy pici sminket raknék akkor ő tudná hogy miatta csinosítom magam. A falu viszont nem tudná. Nincs senkim akitől tanácsot kérhetnék.

2023. febr. 18. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akarod vénlányként végezni akkor engedd el az aggodalmaid és hagyd hogy csak simán történjenek a dolgok. Hogy mit szól hozzá a falu? Ki nem szarja le?
2023. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne mások véleményével foglalkozz. Találkozz vele.
2023. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Sok sikert, menni fog!
2023. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A pletykásokkal ne foglalkozz, hiszen kit érdekel mit karattyolnak? :) Honnan tudod, hogy az anyja nem szeret téged? Mégis mi történne, ha ő rájönne? Feltételezem a férfi veled egyidős, akkor pedig nem mondhatja meg neki az anyja, hogy mit csináljon. Nyugi. :)
2023. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Az utolsó mondatodban minden benne van!...

Sajnálom,hogy senkid nem volt, aki megtaníthatott volna nőnek lenni.

Viszont jó hír,hogy nem késő,most kell fejest ugranod a mélyvízbe.Nem mások,hanem saját magad miatt.

2023. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértést. Nem számítottam ilyen sok válaszra.
2023. febr. 18. 19:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Értem a félelmeidet, és azt is tudom, milyen a falu... Nem lehetne esetleg, hogy eleinte picit titkolózzatok? Te egy kicsit megerősödsz, jó esetben a köztetek alakuló kapcsolat is, utána már jobban bírható mind az anyja esetleges rosszallása, mind a falu szája.
2023. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A sminket észre se fogja venni, csak azt látja, hogy csinos vagy.

Amikor a férfiak azt mondják hogy a természetes lányokat /nőket szeretik az valójában az enyhe smink, archoz illő frizura és még egy csomó minden amiért azért tenni kell

2023. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De igen, eddig is titkoltuk. A bátyám úgy mondta pár évvel ezelőtt hogy én nem kellek senkinek. Anyám is ezt mondta. Sőt a bátyám azt is mondta, hogy ha valaki érdeklődni fog irántam, akkor le fogja beszélni rólam. Sajnos velük lakok.
2023. febr. 18. 20:26
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy borzasztó mérgező családi közeg,hihetetlen hogy vannak ilyen "családok" ahol teljesen természetes az hogy tönkreteszik egy közeli hozzátartozó életét. Neked 33 évesen a nulláról kellene felépíteni magadat,az önbizalmadat,az életedet. Nem lesz könnyű.
2023. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!