Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak szerintetek rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szerintetek rossz lehet a mensi? Tudom, hogy egészséges meg természetes. De kivancsi vagyok a véleményetekre

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ritka hülye kérdést sikerült feltenned!
2019. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy elnézem az összekuporodott barátnőm arcát azokon a napokon, szerintem nagyon rossz lehet a mensi. Nem értem a kérdést...
2019. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értem ezt a kérdést. Eddig egy nővel sem találkoztam, aki ugrált volna örömében, amikor ép menstruál, ebből következtetve nem lehet egy kellemes élmény, férfiként meg ugye nem tudom átélni és az a gyanúm, hogy nem is igen fogom.
2019. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Bocs, hogy nőként válaszolok. A menstruáció nem túl nagy élmény. A nők ilyenkor ingerültebbek, sokunknak fáj az alhasa. A szülési fájdalmakkal ugye mindenki tisztában van. Menstruáció alkalmával hasonló játszik le kicsiben. A méh összehúzódásai hasonlók, mint szülés alkalmával. Így hátha megértik azok a férfiak is, akik eddig csak legyintettek és hisztisnek nevezik azok nőket, akik nincsenek topon menstruáció alkalmával.

Teljesen természetes folyamat. Baj, ha nincsen, mert akkor valami nincs rendben hormonálisan (a terhességet kivéve)

Fiúk, legyetek ebben a pár napban türelmesek. Értsétek meg, ha a párotoknak fáj a hasa, vagy sírva fakad apróságok miatt.

2019. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

A szülési fájdalmakkal sincsenek tisztában.

Vádli görcse mindenkinek volt. A mensi ugyanolyan izomgörcs, csak az alhasban érzed, az első 1-3 napban elég erős.

2019. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom megmondani. Ismerek olyan hölgyeket, akiken nem látszik. Gondolom, nekik nem fáj olyankor semmijük. Ismerek olyat is akinek fáj aminek fájnia kell.

Gondolom nem jó. De remélem azért nem minket hibáztattok,amiért nekünk nincs.

2019. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát én konkrétan nem szívesen lennék a nők helyében. Ok , biztos meg lehet szokni valamennyire dehát akkor is. Főleg akinek erőss görcsei szoktak lenni, meg rosszul lesz, gondolj csak bele nekik mindezekkel ugyanúgy be kell menni dolgozni például, nem mondhatja azt hogy most emiatt kihagy minden hónapban pár napot...
2019. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Én meg azt nem értem, hogy ezt miért férfiaktól kell kérdezni? Ők jobban tudják? A nőktől meg kérdezd meg milyen a tökönrúgás.
2019. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki ezért szemrehányást tesz egy nőnek, az inkább fiúzzon!
2019. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nőként írok, bocsi.

Nem akkora élmény és a párom sem tulajdonít neki nagy jelentőséget. Nekem előtte 1-2 nappal kicsit szúr az alhasamnál, utána meg semmi extra. Semmiképp sem jó, de személy szerint örülök neki, ha megjön: ez azt jelenti, hogy rendben vagyok és használ a fogamzásgátló. :D


Van barátnőm, akinek napi 4-5 tampon+betét nem elég, annyira vérzik és bivalyerős fájdalomcsillapítót szed... Múltkor mondtam neki, hogy lehet, hogy ez már nem az "egyéni különbség" kategória, inkább menjen el vele dokihoz, mert ha későn derül ki valami, akár meddő is lehet.

2019. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!