Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 28 éves nő vagyok, és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő vagyok, és nagyon szeretek dolgokat összeszerelni.(asztal,szék, bútor stb). A párom férfi létére nem ért ezekhez, viszont azt mondta,hogy ne játsszam túl a dolgot, és legyek nőiesebb inkább. Ki kellene adnom az útját emiatt?

Figyelt kérdés
Kislányként is nagyon szerettem legózni,és sok fiú barátom volt,inkább fiúk,mint lányok. Nagyapámmal gyakran szereltünk kapálógépet, cseréltünk a fűnyíróban alkatrészeket, stb, és akkor is szerettem már ezekkel bíbelődni,és ott lenni. A mai napig megvan ez az érdeklődés,és úgymond rátermettség. A párom testvére, bátyja nagyon sok dologhoz ért, ő is tud, és szeret is szerelni. A párom ezen ominózus mondata,azonban megütötte a fülem,hogy inkább a nőies dolgokkal foglalkozzak,ne a szereléssel, azt majd megfizetjük..Nagyon megharagudtam rá emiatt. Szerintetek jogos a haragom?
2023. febr. 20. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, ő irigy, mert neki nem megy és a nőiességgel vág vissza.
2023. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Frusztrálja a dolog, ciki neki.

Ha rendben lenne magával, akkor örülne neki, v. tanulna tőled.

2023. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem is jogos a harag, akkor is érdekes a párod hozzáállása. Hasonlóak lehetünk mert én pl kocsit imádok szerelni kiskorom óta. :) Érdekelnek a tech dolgok, és jobban szeretek fiúkkal barátkozni. A férjem imádja ezt a vénámat is.
2023. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2010-es blogbejegyzés


[link]


alatti komment:


"Tudod, hogy éppen most miért vagyok magányos?

Egy b*szott mosógép miatt.

Az történt ugyanis, hogy elromlott a mosógépem. A ’párom’ nagy gálánsan kikereste a kisokosból az ingyenesen kiszálló szerelőt, aki bontott, felmért, diagnosztizált és árajánlatot tett. Közben hazaértem, és a távozó szerelőbácsinak annyit mondtam, hogy „oké, átgondolom, hogy szerelés legyen vagy csere”. (Tudni kell, hogy a motor maga alá szart, és azt kellett cserélni. A bácsi szerint motor 10k, szerelés és kiszállás 9k, tehát 19 ezer lesz [számla nélkül], ha este mosni akarok) Másnap átnéztem pár műszakiboltot, a megfelelő motor megtalálása és megvásárlása után otthon saját kezemmel lecseréltem (két nyavalyás csavar, és bizbasz drótozás), majd visszacsavaroztam a gépet a helyére. Majd szóltam a szerelőnek, hogy új gép mellett döntöttem.

Szegény pasim képtelen volt feldolgozni, hogy saját kézzel és lényegesen kevesebbért vásárolt motorral megjavítottam Bertát (ez a mosógépem neve, a modorfaktor befigyel) – lelépett: beletapostam a nemistudommilyen hiúságába. (Gondolom, ezek fényében annyi képzelt elvárást feltételezett rólam, hogy a megfelelni vágyás helyett lelépett)."

2023. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt valószínűleg a férfiúi hiúsága sérült. De te így vagy jó, ahogy vagy, nem kell miatta megváltozni. Legyen férfi más területen.
2023. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel semmivel sem kevésbbé nőies, hogy értesz ezekhez a dolgokhoz.

A barátod frusztrált :D

2023. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én leszarnám a komplexusait. Ahelyett hogy örülne, hogy legalább valamelyikőtök nem életképtelen és segítene együtt csinálni...


Nálunk is én vagyok az, aki híve az ilyen kétkezi munkáknak, a párom teljesen vakon volt a legtöbbel.


Együtt csináltuk a lakásfelújítás egy részét, megtanítottam főzni és azóta ő is örömét leli ezekben:) Szerintem így lenne normális, nem pedig úgy, hogy nőietlennek hívjuk azt, ha valaki nem úgy viselkedik, mint egy magatehetetlen csecsemő.

2023. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, tipikus példa arra hogy azt mondják a mai nők kiherélik

a férfiakat..Ja,csak nem mindegy hogy valaki tud örülni a másik sikereinek,

vagy sérti a férfiúi macsóságát..Szerintem totál jogosan esik

rosszul hogy ilyen önző alak a párod..

2023. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
2023 van persze dobd ki! Majd lesz másik van annyi mint a hajam. Egy fűnyírót hamarabb eszedbe jut megszerelni mint a kapcsolatodat rendbe tenni. Nájsz! Példakép úristen very big!
2023. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Senki sem írta, hogy dobja ki a pasit, te miről beszélsz? Csak annyit írtunk, hogy nem benne van a hiba, hanem a pasiban, ha frusztrálja, hogy jobban szerel, mint ő...
2023. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!