Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinaljak hogy megjojjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy megjojjon a kedvem a szexhez?

Figyelt kérdés

3 napja bekultunk ki, elotte kb. egy hetig nem beszeltunk, annyiban maradtunk hogy kulon megyunk.

Utana megbeszeltuk a dolgokat.

Nem haragszom ra, o sem ram, nem vitatkozunk stb.

Kozeledik hozzam, de ezt meg nem ereztem, neg csak gondolni sem akarok a szexre mert nyomaszto erzest valt ki belolem, olyan erzest amikor az ember nem akar valamit.

Szerintetek mit kellene tennem? Nem tudom miert van ez.



2023. febr. 26. 13:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%

#10

Igaz, én nem pontoztalak le, de nem értem miért kérdezed, hogy milyen nemű.

2023. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
23%

11.

Mert mindjuk más kell egy nőnek a beinduláshoz,meg más egy ferfinak!


Amúgy lehet bármi 2 nő meg 2 férfi is nem lehet tudni.

2023. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem mindegy, hogy nő vagy férfiről van szó. Akinek kicsit is normális felfogása van, az gondhegyekkel nem tud ellazulni normálisan. Az mégis milyen szex, szeretkezés? Az lenne a lényeg, hogy a másikhoz kapcsolódni. Ha tele van gondokkal a kapcsolat abból nem lesz kielégítő szex.
2023. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Miért KELLENE szexeni vele? Ez valami kötelező dolog lett mára? A szex belülről kell hogy jöjjön, neked ez már elment. Keress másik partnert. A kibékülés sok esetben csak formalitás, a lelked mélyén érzed te azt hogy nem megy. Most vagy hallgatsz magadra és tovább áll, nem pazarolva az idődet, vagy benne maradsz egy olyan dologba, aminek már vége van.
2023. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

Hiába mondasz igent fejben, ha testileg nem megy. És fordítva hiába mondasz igent testileg, ha fejben nem megy.

Nem kell semmit tenni, mivel ez nem olyan dolog, hogy teszel érte.

Ha nem jön a késztetés, nem jön.

2023. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

#13

Lepontozhattok. Nem mindenkinek abból áll a szex, hogy gondja van a másikkal meg egy rakás sz*r a kapcsolat, de a pin@ja azért jó, meg a f_szba azért beleül.

2023. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Nemsokalra így is szét fogtok menni ne erőltessem inkább masztizz
2023. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
41%

Mondjuk nálam a szakítás egyenlő azzal, hogy legkésőbb másnap elköltözök, nem héderelek az exemmel, pláne nem alszom vele egy ágyban WHAT?


Még jó, hogy közeledik, elvégre amíg ott vagy és együtt alszol vele, úgy véli, szexre is kapható vagy.

2023. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%
szerintem meg haragszol rá.. nőtt egy fal közétek, csak még fiatal vagy felfogni mi történik. hát nem hangzik jól a sztori :/ sztem ez a kapcsi ennyi volt ha " jobban esik másik szobában aludni"
2023. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
18-as… kedves… honnan veszed, hogy Nekem kell elkoltoznom? Valaszold mar meg, ha mar ekkora pofad van es mindent tudsz.
2023. febr. 27. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!