Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinaljak hogy megjojjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy megjojjon a kedvem a szexhez?

Figyelt kérdés

3 napja bekultunk ki, elotte kb. egy hetig nem beszeltunk, annyiban maradtunk hogy kulon megyunk.

Utana megbeszeltuk a dolgokat.

Nem haragszom ra, o sem ram, nem vitatkozunk stb.

Kozeledik hozzam, de ezt meg nem ereztem, neg csak gondolni sem akarok a szexre mert nyomaszto erzest valt ki belolem, olyan erzest amikor az ember nem akar valamit.

Szerintetek mit kellene tennem? Nem tudom miert van ez.



2023. febr. 26. 13:32
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenki hozzazsolasat, mert a 👍😊
2023. febr. 27. 22:15
 22/22 anonim ***** válasza:
57%

20-as nem vagyok "kedves", és nem nagy a pfám, de neked is csak a személyeskedés megy. Sebaj ;)


Mondjuk azt sem írtad, kié a lakás, meg ilyen apróságok, szóval nem tudom, mit kell leugatni.

2023. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!