Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális az hogy 3 év kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaje39 kérdése:

Normális az hogy 3 év kapcsolat után is én füzetek minden költséget, élelmiszert is? A rezsit felezzük el egyedül. 41/f

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 10:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális. Egy hónap után sem lenne az. Minek fizeted ki??
2023. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Ennél több infó? Mit csinál a másik? Ő dolgozik? Tanul? Miben egyeztetek meg a költségeket illetően? Egyébként nem tűnik egy boldog kapcsolatnak, amilyen hangnemben feltetted a kérdést...
2023. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Normális, ha mindkettőtök szerint normális.Ha csak egyikőtöknek is nem felel meg, akkor ki kell nyitni a szátokat és beszélgetni róla.
2023. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%
Igen normalis.
2023. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Több információ kellene a megfelelő ítélethez, de csak így leírva nem tűnik igazán igazságosnak.
2023. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%
Normális, amennyiben arányaiban ennyivel több a te fizetésed, mint a másik félé.
2023. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
Attol fugg, ha mos, foz, takarit rad, akkor igen
2023. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, hogy ezt 3 év után nem tudjátok megbeszélni, hanem idegenektől vársz tanácsot 1,5 mondat alapján.
2023. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%
Nézőpont kérdése. Egy párkapcsolatban az a normális ami mindkét félnek megfelel. Manapság úgyis divatos gender ideológia révén erről vitázni. Ha valakit az tesz boldoggá, hogy otthon tesz-vesz, főz, takarít, menedzseli a gyerkőcöket és a párjának is oké ez így, akkor teljesen korrekt. Van akiknél teljesen jól működik az is, hogy karrierre öszpontosít mindenki, akkor nyilván közösben fizetnek. Én ilyen téren mondjuk konzervatív vagyok, nem zavarna, sőt, kimondottan boldoggá tette, hogy gondoskodhatom a családomról és eltarthatom a szeretteimet. De nem is vagyok a pörköltszaftos asszonyverő trikós sem aki ráförmed a feleségre, hogy húzzon vissza a helyére a konyhába, mert olyat odaverek, hogy keresztülesik a vak komondoron...sőt sokat bíztattam exnejemet, hogy az évről évre korrektül emelkedő fizetésemből eddig is teljesen jól eléltünk 4-en a gyerekekkel, még pár évig elleszünk így, addig menjen főiskolára, egyetemre, még saját finanszírozással is megoldottuk volna, ha államira nem kerül be...én ugyan egyetem nélkül építettem sikeres karriert, de elmondhatatlanul büszke lettem volna rá...még ha végül el sem végzi...de lusta volt, hozzá, és most egy hozzá hasonló alkalmi feketézésen tengő naplopó mellett kötött ki, pont ahova való 🤣
2023. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
A házimunka milyen arányban oszlik el? 50-50 vagy ő csinálja az egészet? Tanul, dolgozik? A fizetésed mennyivel több az övénél?
2023. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!