Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez vajon?

Figyelt kérdés
Évek óta párkapcsolatban élek, jegyesek is vagyunk. Viszont ha peteérésem van egyszerűen szinte csak arra tudok gondolni, hogy pasizzak. Amint ez után eltelik pár nap, már eszembe sem jut a pasizás. Más is van így ezzel?
2023. márc. 15. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt figyeltem meg, hogy peteéréskor sokkal jobban kívánom a szexet akár 3 vagy 4 alkalommal naponta, de csak a párommal, más pasikra nem gondolok azokon a napokon sem. Egyébként gondolom erősen dolgoznak a hormonok, mensi elött pár nappal meg semmi kedvem a szexhez.
2023. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Sima allatias oszton! Teljesen csak a szaporodasodert felelos nemi hormonok iranyitjak az agyadat ilyenkor. Ez egy bekodolt dolog az allatvilagban is.


Aki meg ember az ha egy monogam kapcsolatban el,nem arrol almodik hogy minden X.edik pasival osszefekudjon.

2023. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Az ember normális esetben több mint egy ösztönlény. Te szimplán csak nem szereted a pasidat, felesleges hormonokat belemagyarázni. Olcsó gyenge szar kifogás. Dugjál vele, vagy ha ő nem kell, pasizni akarsz akkor keress mást, de azért tisztességesebb előtte szakítani.
2023. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 neked meg mi bajod van ember? Ki sertett meg h itt vetited ki a serelmeidet?

Mi nem bantottunk.


A hormonokat es az allatias osztont a kerdezo magyarazza bele,nem mi. Aki szereti a parjat az nem csak a pasijanak hivja illetve nem azon gondolkozik mint a kerdezo..hogy ha tudna megcsalna a parjat. Itt olyant hogy massal dugna a kerdezo irt csak. En meg arra irtam h ez mar allatias szaporodasi oszton hisz aki szerelmes az nem csalna meg a parjat.

2023. márc. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4. Ki szólt hozzád?
2023. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
😥😥😥
2023. márc. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
😭😭😭😭😭😭😭
2023. márc. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is csak havonta kívánom szinte a szexet, menstruácio előtt kb. Es olyan rossz hogy nem tudnak emmit az ágyban.
2023. márc. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is a "pasizzak" részt nem értem. Ha ilyesmi jön rám, mindig csak a Kedvesemre gondolok, hogy Vele akarom még többször, nem mással, nem egy idegennel!

(Mondjuk, mi mensi alatt is szoktuk, mert nekem nem túl erős..)

2023. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!