Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van ezen a földön olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ezen a földön olyan férfi őszintén, akinek ha van párja/felesége nem nézeget más nőket, nem érdeklődik titokban más nők után? Hogy ő ki volt mi a neve

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 16:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem a megcsalásról van szó
2023. márc. 24. 16:37
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Az én exem ilyen volt, szerencsére, még akkor is, amikor nem volt jó a kapcsolat.
2023. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért csak az exed? Az ilyet megkell becsülni
2023. márc. 24. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos én eddig egy barátnőmbe voltam igazán szerelmes, és akkor teljesen őszintén senki másra nem vágytam. Akármilyen jó nő felajánlhatta volna magát nekem, nem érdekel, mert csak vele akartam lenni
2023. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen férfiak szoktak menni a levesbe. A nőknek szar érzés ha nem kell küzdeni a férfi kegyeiért,szeretetéért,szerelméért. Ami kiszámítható az uncsi. Az ilyet nem is tudják férfiszámba nézni csak kétlábú kutyának.
2023. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó tisztelet a kivétel
2023. márc. 24. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3: mert nem ő az egyetlen ilyen, és más téren már nem működött a kapcsolat. Nem fogok azért bent maradni egy fosban, mert sok a nagyobb fos a környéken. Azóta egyedül vagyok, és jól érzem magam. Ha jön egy jó kapcsolat, ami többet ad, mint amit én magamnak tudok, akkor belemegyek.
2023. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden férfi ilyen sztem.


Csak akkor nem, amikor még a lángoló szerelem tart...de annak általában 1 év alatt vége.


F

2023. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szörnyű lehet
2023. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!