Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Veletek volt már ilyen? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? Mi segített?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt, szeretem nagyon. Az utóbbi hónapokban azt vettem észre, hogy nem nagyon tudunk egymásnak mit mondani. Ha elmegyünk pl enni kettesben akkor nem igazán beszélgetünk már. Nem nagyon tesz fel kérdéseket. Ha haza érünk a munkából akkor is kb csak azt beszéljük meg kinek milyen napja volt mi történt. Lehet butaság de észrevettem ezt, hogy mitha már nem tudnánk mit mondani egymásnak. Ugyanúgy szeretem de ez szokatlan nekem picit. Ez az első ilyen hosszú kapcsolatom, lehet ez normális. Nálatok is volt/van ilyen? Mivel lehet ezen változtatni? Én próbálok kérdéseket feltenni, érdeklődni de mintha már nem úgy beszélgetnénk mint rég. Megijedtem mi okozza ezt. Talán már ő nem úgy érez irántam?

Nem akarnám, hogy netán ellaposodjon vagy megunjon. Én egy életre tervezek vele.



2023. ápr. 12. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Talán életem első kérdése amit itt látok és van benne értelem.


Ezt vele beszéld meg, pont így. Fontos az őszinteség :)

2023. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
29 éve vagyunk együtt, rengeteget beszélgetünk. Mindig van témánk, nem tudom, hogy csináljuk. Élet dolgai, politika, világűr, család, gazdasági dolgok, mi 20 órás autóutat is végigbeszélgetünk.
2023. ápr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!