Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak még olyan párok manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan párok manapság, akik nem élnek együtt semennyit sem mielőtt összeköltöznek? Mi így voltunk a mostani barátommal, de derültek ki olyan tulajdonságok ami miatt szakítani akarok vele. Más is van így? 25 fölöttiekre gondolok.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 15:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És lehetséges az,hogy már most az elején is sokszor idegesít?
2023. ápr. 21. 15:43
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell együtt élni úgy, hogy még nem vagytok összeköltözve? Úgy érted, hogy néha egymásnál alszotok vagy egy kis időt együtt töltötök? Nálunk ilyen van, hogy heti 2-3-szor együtt alszunk, együtt töltünk összesen vagy két napnyi időt.
2023. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nah, nem jól fogalmaztam meg,igazad van. Majd 2 évig minden héten találkoztunk,de nem aludtunk együtt,nem éltünk együtt. Eljött a nap,amikor ott hagytam a falumat,és hozzá költöztem. Így már helyes a kérdés.
2023. ápr. 21. 15:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, ennek a kérdésnek fuss neki megint, mert valami zavar van az erőben:D
2023. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Találkozgattunk, minden héten. 70 km-re laktunk egymástól. Sétálni mentünk,pizzázni, beszélgettünk egy tök semleges helyen.Majd összeköltöztünk.Most az ő falujában élünk,az ő házában.Nem volt köztünk szex sem,amíg ide nem költöztem. Sem orális, sem semmilyen.
2023. ápr. 21. 15:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előtte mindkettőnknek megvolt a saját helye és max 1-1 napokat aludtunk egymásnál, mert nem volt lehetőség többre. De nem volt belőle probléma, egészen gyorsan összeszoktunk. Persze mindenkinek vannak fura szokásai, ami zavaró lehet, mert te nem úgy szoktad csinálni, de van amit meg lehet beszélni, hogy legyen szíves odafigyelni rá, mást meg el kell tudni engedni. Komromisszumok nélkül semmilyen kapcsolat nem fog működni és nem fogsz olyat találni, aki mindenben tökéletes.

Nem írtad nálatok miről van szó, természetresen van olyan, ami jogosan idegesít és nem elvárható, hogy eltűrd és simán lehet szakítóok, ha nem hajlandó változtatni, de ha mindennapos apróságok és te is tudod, hogy nem nagy dolog, csak valamiért mégis idegesít, akkor lehet megéri megpróbálni kicsit toleránsabbnak lenni, ha amúgy a kapcsolat jó.

2023. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez olyan fifty-fifty dolog. Én nem szeretem a rendetlenségét, ő nem szereti,hogy mindenbe belekötök ha valamit nem úgy tesz le ahogy én gondolod. Ő kis lépésekben akar haladni bútor vételben, én ki szeretnék alakítani rövid időn belül egy komplett szobát. Ő szeretne egyedül aludni, saját szobában,én szeretnék együtt aludni.
2023. ápr. 21. 15:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A házimunka tipikus konfliktusforrás összeköltözés után, de szerintem ez azért idővel áthidalható, ha mindkét fél próbálkozik és kompromisszumképes. Kialakulhat majd egy olyan rutin, ami mindkettőtöknek elfogadható, szóval én ezt nem venném rögtön szakítóoknak. A bútor kérdés is megbeszélhető, kereshettek valami köztes megoldást, hallgassátok meg egymás érveit, lehet van nyomós oka, hogy nem akarja elsietni. Akár anyagi, akár azért, mert most költöztetek össze és nem akar nagy változásokat, mikor még benne van, hogy nem is fog működni.

Az viszont nekem fura, hogy külön akar aludni. Van valami oka? De az még furább, hogy erről összeköltözés előtt nem beszéltetek. Van jópár dolog, amit érdemes időben tisztázni. Házimunka, anyagiak is ide tartozik és még lehetne sorolni. Jobb, ha tudjátok mire lehet számítani és nem utólag derül ki.

2023. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Pont így nem voltam még. Ha ez történne velem biztos lelépnék azonnal. Nekem alap hogy a pasi velem alszik.
2023. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy kényszerhelyzet miatt kb. fél évig együtt laktunk. Soha többet! Korábban házasságot terveztünk, de ez az időszak bizonyította, hogy nagyon rossz döntés lenne. Tényleg minden rosszban van valami jó, a szörnyű 6 hónap segített elkerülni egy rossz házasságot.

N

2023. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!