Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kapcsolatban élő pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő pasik, milyen ruhában szokott aludni a párotok?

Figyelt kérdés
Elvárjátok éjszaka is a szexi megjelenést (neglizsé+tanga), vagy elég a sima hálóing vagy pizsama?
2023. máj. 6. 17:03
1 2 3 4
 11/31 Hans Pötterman ***** válasza:
90%
Férfiként is pont ugyanazt gondolom mint a #10-es!
2023. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedi????

Mi a franc? Egy párkapcsolatban komolyan van ilyen? Van még, amit nem enged?

Mennyire lehet tökéletes és csodálatos ez a férfi, hogy joga van engedni, vagy nem engedni valamit? És te engedelmeskedsz?

2023. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
#12 Igen, mert nagyon szerelmes vagyok, az élet más területén teljesen normális. Plusz megtisztelve érzem magam, hogy engem választott, mikor körbezsongják a nők, neki mégis én kellek, ami az egómnak elég jólesik.
2023. máj. 6. 19:23
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát a 13-mas kommented után kijelenthetem, hogy egy pillanatig nem sajnállak, sőt. Meg is érdemled, ha ilyen szolgalelkű vagy, akkor hajrá. Majd idővel szépen azt is engedélyhez köti (ha már nem teszi most is), hogy az utcára milyen ruhában mehetsz ki, kivel, mikor és hányszor találkozhatsz stb stb. De ha neked ez kell, hajrá.

Úgy kezel, mint valami alávalót és te megtisztelve érzed magad?? Beszarok esküszöm.

2023. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
De hülye picsa vagy.
2023. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tuti nem nő írta. Neglizsé, tanga, hálóing, wtf 🤣

No de a kérdésre végülis a válasz, kedves incel. Nincs olyan hülye köztünk aki a szex és lámpaoltás után alvás közben szexizni akarna műszálas és kényelmetlen holmikban. Mi a jó fenének tennénk a sötétben? 🤦

Cicás pizsama bőven megfelel, vagy szivecskés stb. Melegben pamutbugyi és pamut spagettipántos top.

Hálóinget hordjanak a nagymamák, a tanga meg vágja annak a fekenét álmában akinek két anyja van. A neglizsé pedig a selyemköntös, vagy plüssköntös, ilyesmik. Nem alvóruha.

2023. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
7%

Vannak igényes szép és kényelmes hálóruhák

Szerintem érdemes törődni magunkkal, minél hosszabb kapcsolatban élünk

Nem evidencia, hogy a partner ott van mellettünk

Én semmiképp nem vennék fel rongyokat éjszakára csak azért, mert az kényelmes

Lehet lepontozni gondolkodás helyett

2023. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Én meg semmiképp nem vennék fel neglizsét meg tangát éjszaka alváshoz, főleg nem azért, mert a pasim rám parancsolt, meg elvárja és nem enged mást felvenni. Azért álljon már meg a menet. Ki ne találjuk már, hogy egy sima hálóing vagy egy rövidnadrág+póló kombó már a nem törődöm kategória!

Itt maga a hozzáállás a felháborító és nevetséges, hogy "nem enged". Mit képzel az ilyen magáról? Nem azért vagyok, hogy az ő szexuális igényeit kielégítsem 0-24-ben és nem, nem fogok még éjszakára is "kiöltözni", főleg nem így, amit a kérdező ír, hogy a kattant csávója nem enged mást felvenni meg elvárja tőle a szexi öltözetet még éjszakára is. Hát menjen az ilyen a p...ba. Vegyen magának barbit, aztán azt rendszabályozza.

2023. máj. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
10%

Az ember önmaga miatt igényes, nem egy másik ember miatt.

Nem ráparancsolás kérdése nyilván

Mindenki olyan rongyokban szúrja el a házas életét, amilyenben akarja.

Kellemes további őrjöngést.

Azért azon senki se csodálkozzon, ha egy férfi keres olyat, aki nem felejt el nőnek maradni egy hosszabb kapcsolatban

Lehet ismét lepontozni

Pont nem érdekel

2023. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

#19 te alvás közben élsz házaséletet? :D Mert itt az alvóruháról van szó, hogy miben alszunk a kukksötétben.

Ha nő lennél tudnád hogy akit szeretnek és kívánnak arról a macis pizsamát is lerángatják, akit meg nem az parádézhat bármiben.

Amúgy meg mitől rongyok pl a pizsamák?

[link]

2023. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!