Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak jobban bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak jobban bejönnek az olyan nők, akik mindig kisminkelve, magassarkúban, csinos szexi ruhában vannak?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Én úgy gondolom, hogy a legtöbb férfinek a kedves, természetes nők tetszenek. Egy csinos ruha nyilván vonzó, de a 3 cm vastag vakolat már nem.
2019. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez férfifüggő
2019. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint a magassarkú és csinos szexi ruha bejön, hamarabb megfordulok egy ilyen nő után az utcán, mint ha csak farmer-pólóban lenne. A sminket egyáltalán nem szeretem, de egy szolíd smink még elmegy különleges alkalmakkor.


De ez mind csak külsőség, addig jó, amíg megragadja az ember tekintetét, hogy hű, de jól néz ki. De kapcsolatnál már ez kevésbé számít. Persze nyilván örülök neki, ha a párom csinosan öltözködik, de nem várnám el tőle, hogy mindig tip-top legyen.

2019. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen! Ezt akartad hallani?
2019. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bejön ha sokszor felöltözik csinosan.

De a fél tonna smink nem vonzó senkinek. Meg az se ha lemegyünk a boltba vagy sétálni egyet és ehhez is 2 órát készülődik meg eljön 30 centis magassarkúban műszempillával vakolattal.

Ok, néha legyen csinos. De ne akarjon már mindenhova kikenve puccban menni ez inkább taszító.

2019. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem jobban bejön, meg sztem a _férfiak_ (nem kisfiúkról beszélünk) 90%-ának biztos.


Azt nem értem, h sokak számára miért: mindig kisminkelve = egy kiló vakolat??

Sminkelni lehet ízlésesen is. Sőt, az a lényege. Kiló vakolatot csak a prostik meg az ízléstelen prolik hordanak.


A csinos szexi ruha, meg sok mindent jelenthet. Nekem a nőies öltözék tetszik, nem az ha kivan rakva minden. Az igénytelen nekem.

2019. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tetszeni tetszik, de ha nem egy alkalomra érdekel a nő, akkor szeretem őt tökéletesnek látni, számomra tökéletesnek, otthon egy tangában meg egy szakadt pólóban kócosan reggel kávé előtt is :)
2019. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, de általában igen.
2019. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!