Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, válaszoltok néha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, válaszoltok néha az üzenetekre pasitok helyett?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?
2023. máj. 19. 08:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amikor vezet a ferjem, es vele tartok, mindig a kezembe nyomja a telefonjat, hogy vegyem fel ha hivjak/hivjak fel valakit, vagy irjak. Ha otthon vagyunk, nem veszem fel a telefonjat akkor sem ha o nem er ra mert pl furdik, akkor szolok neki, hogy xy kereste ot, hivja vissza.

Mas esetekben akkor szokott a kezemben lenni a telefonja, ha valami ugyintezni valoja van, o pedig nem ert hozza, akkor megcsinalom (mobilbankos tortenet).

2023. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3: ertem, hogy mit mondasz, de maxra van allitva a teloja, ha a konyhaban is hallja, de altalaban ott ul mellettem, es mint mondtam fel szoktam neki olvasni, hogy kerdezi Pisti, hogy este megyünk-e hozzajuk, irom neki, hogy igen. Persze az en baratnoimmel is van boven leveltitok az uzenetbe, de a baratomnal mashogy mukodik, mivel a baratai a munkatarsai is igy ok eloben targyalnak ki mindent, nem messengereznek, van, hogy ket hetig sem irnak egymasnak, ha igen, akkor meg tényleg csak ilyen dolgokat, hogy akkor mikor talalkozunk, vagy megy-e a baratom delutan haromkor discordra. Minden kapcsolat mas, az en paromat nem zavarja, ha zavarna akkor nem csinalnam termeszetesen.
2023. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!