Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez válóok? Fukarsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez válóok? Fukarság témája

Figyelt kérdés
Együtt élek egy férfival 5 éve. Az udvarlás időszaka alatt nagyon gáláns és előzékeny volt, meghívott ide-oda. Aztán összeköltöztünk, külön kasszán vagyunk, azóta kb egy kávét se szívesen vesz nekem. Ha mégis meghív, felemlegeti, így inkább én fizetek mindig. De ennél is nyomasztóbb, hogy ha társaságban vagyunk, élősködik a többieken. Tehát voltunk most két másik párral hosszú hétvégén. Egyik nap egyik pár fizette a strand belépőket, másik pár a kajákat, másik nap egyik pár fizetett kaját, másik pár a fagyit/sütit, ma meg már mindenki fizette a sajátját, a mai fogyasztásunkat èn fizettem. (Mert ő a benzint állta.) Mondtam neki, hogy fizethetett volna ő is, mert ez gáz, hogy mindig más fizet, erre azt mondta, hogy mást már nem volt mit fizetni, ő nem verseng, hogy fizethessen. De amúgy én pl vettem mindenkinek üdítőt első nap, meg a kúton szendvicseket ma, hogy kompenzáljak. Tehát így nincs is meg benne, hogy bárkivel nagylelkű legyen, viszonozza a meghívásokat. Nem is csak az illem, hanem eleve, nem tétel egy kör fagyi, értitek??? Orvosok vagyunk amúgy mindannyian, szóval anyagilag nincs gond sehol, ez jellemhiba inkább. :/ Ettől függetlenül nagyon király minden, szóval szerintetek ez még belefér, ha amúgy jó a kapcsolat?

2023. máj. 29. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát ez engem nagyon zavarna, főleg hogy nem is arról van szó, hogy minimálbéren tengődik. Nem kell szórni a pénzt, de azért a közös programokon illik közös fizetni a dolgokat. Ha neki ez ennyire nagy probléma, maradjon otthon.
2023. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz, és igen, főleg amiatt, hogy nem motoszkál benne az, hogy most ő a soros.
2023. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Neked kell tudni, hogy ez számodra belefér-e vagy nem. Így, hogy nincs anyagi oka, nem értem amúgy, hogy miért csinál ekkora problémát abból, hogy időnként meghívjon egy kávéra. Én a helyedben biztos beszélnék vele erről a témáról. Meg arról is, hogy a jövőben ő hogy képzeli a pénzügyeket, szeretne-e majd közös kasszát stb.
2023. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A programokat élvezi amúgy! És ilyenkor mondja is, hogy "hagyd csak, kifizetem a sajátomat!" de beáll xy kér 6 jegyet és nem kéri el a pénzt senkitől, nekem ilyenkor automatikus, hogy "gyertek, együnk egy hekket" vagy bármi, neki meg tökre nem. Úgy van vele, hogy ha te meghívtál, az a te bajod. Soha senkit se hív meg semmire. Ki akarja fizetni a sajátját amúgy, de ha azt mondják, hogy nem kell, akkor elfogadja és örül. Érted? Nagyon fura, mert amúgy segítőkész, barátságos, ilyenek
2023. máj. 29. 21:21
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez kellemetlen, de nem válóok. Ha zavar, mondd el neki finoman.
2023. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, vagy elfogadod, vagy lelépsz.
2023. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha sokat sporoltok nektek lesz a legtobb penzetek
2023. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem bírnám ezt.Nem kell költeni a pénzt mindenféle felesleges dologra még akkor sem ha van de azért nem kell ennyire fukarnak se lenni.Vagy elfogadod vagy lépsz.
2023. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez élhetetlen lenne.
2023. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Ezt nem bírnám elviselni, mert a végtelen önzőséget szimbolizálja, ha nem képes a szeretteinek, barátainak ételt-italt venni.
2023. máj. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!