Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Valóban "válóok" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Valóban "válóok" egy női lábon a titokzokni?

Figyelt kérdés

Pár perccel ezelőtt akasztott ki a párom. Beszélgettünk, csak úgy, lazán. Ültünk, ölében volt a lábam és amikor a végére értünk a témának, benyúlt a zokni gumija alá, megcirógatta a bokacsont alatti területet, és szeretetteljesen azt mondta, hogy: titokzokni; válóok. Persze ez humor akart lenni, ő kábé mindig így "humoros", de most azon kívül, hogy nem találtam viccesnek, kimondottan meg is botránykoztam. Nem azt mondta az amúgy szürke titokzoknimra, hogy a szürke színe nem tetszik, hanem am block az volt a magyarázata, hogy a titokzokni önmagában azért nem nőies, mert a nőkön harisnya kéne hogy legyen. Amivel egyet is tudnék érteni, szerintem is tök szuper lenne odahaza minden háziasszonynak harisnyában jönni-menni, én valóban nem így csinálok, és mindig zokni van rajtam és évszakhoz illő nadrág, otthoni nadrág. De még sosem tett megjegyzést, máskor sem, amikor zokniban voltam, most meg külön kihangsúlyozta, hogy ami válóok, az a titokzokni. Erre elmagyaráztam neki a t.zokni funkcióját, amire mondta, hogy ne folytassam, ő is tudja (neki is van), de a nőkre harisnya való. Egyébként sosem témázott ezen, ő is úgy öltözik négyszemközt otthon, mint egy nagypapi.

Szóval a kérdésem az, elsősorban férfiakhoz, hogy valóban baj van a titokzoknival? Mi az előnye és a hátránya a női lábon???



2012. ápr. 15. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Mar ne haragudj de mia fene az a titokzokni?
2012. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2012. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
szoval mi a titokzokni?
2012. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem,hogy mi értelme van,miért kell a zoknit titokban tartani?

Amúgy engem hidegen hagy.

2012. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Bolhából csinálsz elefántot!

Valóban szebb egy harisnya,mint a titokzokni. De otthon miért ne lehetnél abban?

Én csak nyáron viselek otthon zoknit máskor mindig harisnyát.

2012. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Semmi bajom vele...
2012. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A gyengébbek kedvéért: a titokzokni olyan,aminek nincs szára és nem látszik Ki a cipőből.
2012. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Aminek nincs szára, legalábbis egy átlagos félcipőben alig látszik belőle valami. Hogy került el benneteket ez a megnevezés? Máshogy ismeritek?

(egyébként google)

Ez csak 1 képpélda, de attól még, hogy a Decathlon oldalára visz, nem kell azt hinni, hogy kimondottan a sport világában ismert ruhaneműről van szó:


[link]

2012. ápr. 15. 21:28
 9/23 anonim ***** válasza:
Ertem, marmint bokazokni magyarul.
2012. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg aki ilyesmiert kepes elhagyni egy not akkor annak eleg nagy bajok vannak odafent. Engem nem zavar ha zoknit visel es nem harisnyat a csaj, foleg nem otthon, csak ha valami elegans helyre megyunk akkor azert nem baj ha kicsinositja magat:)
2012. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!