Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom ellenőrizget, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ellenőrizget, pedig semmi oka rá?

Figyelt kérdés

Párom hozott haza ma a munkahelyemről.

A műszak vége előtt fél órával írt, hogy jön. ( Az út 40 perc)


Aztán elszólta magát és kiderült, hogy már sokkal előbb ott várakozott, mint nekem üzent.


Ez szépen lassan, apránként derült ki, már majdnem aludt, úgyhogy nem álltam neki, miért csinálta ezt .


Semmi okot nem adtam rá, hogy ellenőrizgessen és most eléggé kiakadtam.


Ki mit tenne?


Holnap lesz a születésnapja és nem akarok balhézni, viszont annyiban hagyni sem akarom!


Szíven ütött, hisz nem értem,miért kell ez.


33/N


2023. jún. 6. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Megkérdezed tőle, hogy miért hazudott, ennyi
2023. jún. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Az hogy egyszer elmegy eléd az nem ellenőrizgetés.
2023. jún. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Ne kotoszkodj. Nokent mondom.
2023. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Első olvasásra nekem így hangzik:


Műszak vége előtt fél órával szólt, hogy jön. Az út 40 perc, volt tíz perced műszak vége után összekészülődni kényelmesen és kimenni, nem kellett rohannod.


Miért gondolod, hogy ellenőrizget?

2023. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem se kontrollál.
2023. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Ne belhézz az Uraddal, mert a férfiak nem szeretik a nyűgöt. Ha nem tetszik, vond kérdőre. Normális hangnemben, nem mellébeszélve, ahogy szoktátok.
2023. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez még nem ellenőrzés. Nekem volt aki rendszeresen hivott videón hogy mutassam hol vagyok, kivel vagyok, illetve naponta volt hogy többször is elvette a telefonom es alaposan ellenőrizte a hívasokat, üzenezeket, de mivel itt nem talált semmit, az internetes előzményeimet, sőt facen a férfi ismerőseim adatlapját is.


Na ez az ellenőrizgezés

2023. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, azt vetted ellenőrizgetésnek, hogy előbb ott volt, mint írta? Mit ellenőrzött ezzel?
2023. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még nem voltál kontrollmàniás pasival.

Üldözési mániád van ha ennyiből ezt állítod.

2023. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Egy jó tanács,gyakorlatból:


velem is így bánt a párom,anno...

Aztán kiderult egy véletlen folytán,hogy egy ideje megcsal,elég durván.Az ellenőrizgetés azért volt,hogy biztos tudja,nem fogok előbb hazajönni,illetve ott vagyok-e ahol tudja,nehogy bukta legyen neki.Mégis bukta lett,azonnal beadtam a válást.

Aztán a kis cukorfalatja ugyanezt eljátszotta azzal is,akivel engem csalt.Meg az utána következővel is,akivel ismét csalta a párját.

Legjobb védekezés egyébként is a támadás.Egyébként ha "csak" féltékeny,akkor is önbizalom gondja van.

2023. jún. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!