Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a párom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a párom így ellenőrizget hogy bízok e benne?

Figyelt kérdés

A párommal mostanában sokat veszekszunk. Utána néztem hogy kiket követ a közösségi oldalon és láttam hogy egy ismeretlen lányt akinek elég kihívó képei vannak. Majd Meg néztem a telefonját és láttam hogy félmeztelen lány áll az autónál aki be van pózolva és azt likeolta. Majd közöltem vele hogy mit képzel magáról. Azt mondta végre koderult hogy figyelem a telefonját és nem bízok benne. Régebben is figyelhettem a telefonját amiből voltak problémák de mindig csak akkor ha a kapcsolatunk mélypontját éljük. El kezdek elbizonytalanodni

Azt mondta így akarta megtudni hogy figyelem e a telefonjat


2019. dec. 22. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönösen nem bíztok egymásban, marha jó kapcsolat...
2019. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Be van pózolva xD

Összeilletek amúgy, nekem 8.

2019. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy akarta... Csak valamivel takarózni kell. Ha nem azért adott hozzáférést a cuccaihoz, hogy bármikor a kezedve vedd (nem kémkedni), akkor miért? Az is teszt? Mi is hozzáférünk egymás telefonjához és gépéhez és nem azért nyúlunk hozzá, hogy kémkedjünk, hanem mert épp arról megy a zene, az van kéznél, vagy ha valaki írt akkor közvetítjük a párunknak. De mondtam a páromnak hogy ha aggályai vannak, nyugodtan megnézheti, megnyugodhat, kérdezhet is ha valami félreérthetőt lát, én őszinte vagyok és első az ő nyugalma. Nem szokott kutakodni direkt, de ha felvillan egy üzenet vagy egy keresési előzmény akaratlanul, mikor használja, amit nem tud hova tenni elsőre, akkor nyugodtan rákérdezhet, nekem nincsenek olyan titkaim, amik miatt felháborodhatnék, ha a telefonomhoz nyúl. És ez fordítva is így van.


Nem értem, mi az anyjáért háborog.

2019. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

de jó, hogy megtaláltátok egymást


így nem kell félnem, hogy találkozom valamelyikőtökkel

2019. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját. Megérdemlitek egymást. Bár inkább te vagy a saras, mert hagyod magad csapdába vezetni. Ráadásul ellenőrizgetsz és bizonytalankodsz.
2019. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szar ügy, elég hülye duma volt tőle,, de legalább ötletes.

Mi a jó ebben nektek?

2019. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!