Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért néznek ma furán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek ma furán az olyan 20 feletti nőkre, akik nem mennek el dolgozni,mert mondjuk ők ezt közösen megbeszélté a párjukkal?

Figyelt kérdés
A szomszédban van egy fiatal nő, szemben lakik. Szoktam is vele beszélgetni. A férje saját cégben dolgozik,és a nőnek nincsen munkahelye.Az udvaron szoktam, sokat látni, meg a virágos kertben. Előjött a szó,arról,hogy van-e oka annak,hogy nem keres melót.Erre azt mondta,hogy ők ezt lemeccselték a barátjával,hogy nem muszáj elmennie dolgozni, annak ellenére sem ha így szorosabb a gatyamadzag. Szerintem amúgy ezzel nincsen semmi baj.Akkor sokaknak ennek ellenére miért furcsa ez,vagy épp csőr bökő,ha ő a párjával ezt meg tudja beszélni?
2023. jún. 11. 23:57
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is valami olyasmi jutott eszembe, mint 8-asnak, csak ő jobban megfogalmazta.

Egy normális nő, ha már pénzt keresni nem akar, veteményeskertjük ill. haszonállataik nincsenek, ill. nem kisgyerekekről gondoskodik, akkor elmegy karitatív tevékenységet végezni. Nyugaton a jómódú nők körében ennek van kultúrája. Aki csak otthon mereszti a seggét, azzal én se tudnék mit kezdeni.

2023. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem élnek nagylàbon, mert valószínűleg nincsen mit elkölteni. Magyarországon valóban nagyon kiváltságos az aki megteheti, hogy otthon henyéljen és ne csináljon semmit sem. Nekik ez az igényük. Nincsenek célok (pl építkezés, utazás, jövőre gondolva félre rakni stb.). A csávó amit megkeres nagy nehezen, ők azt fel is élik. Ha elveszti a munkáját, akkor van cumi, mert egy kiló kenyeret se tudnak venni a következő héten már. Nem tudom, én azért nem irigylem tőle azt a nagy semmittevést. Megvan az ára. Attól pedig, hogy sose láttál telefont a kezében nem jelenti azt, hogy nem nyomkodja otthon a kanapén. Az is lehet, hogy dolgozik, csak éppen otthonról valami olyat ami nem legális vagy éppen azt gondolja, hogy nem köti az orrodra. Ezt nem tudhatod.
2023. jún. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg szakítanak a nő miböl fog megélni? Ami a lába közt van?
2023. jún. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
90%
Zarojelben jegyzem meg, a munkahelyre be nem jaras nem a semmitteves szinonimaja. De a penzt nem kereses sem. Rengeteg hasznos erdekes elfoglaltsag van amugy.
2023. jún. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
75%
A csaj életképtelen, nem naplopó. Sosem biztatták, hogy álljon a saját lábára. A csávó meg attól érzi biztonságban magát, hogy a nője tőle függ anyagilag. Két személyiségfejlődésben megrekedt ember egymásra talált. Ezt gondolom minden olyan kapcsolatról, ahol ez a felállás. Függetlenül attól, hogy a nő gyereket nevel vagy valamilyen kreatív hobbiban éli ki magát, ami nem fizet. Ezek mind kamu dumák, ami arra jók, hogy a környezettel elhitessék ez egy egészséges kapcsolat. Mélyen belül meg iszonyú szorongások és konfliktusok vannak.
2023. jún. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
95%

Nekem városiként ez egyrészt egy nagyon idegen világ, mert nem ismerek senkit (és szerintem vidéken azért gyakoribb ez a felállás), másrészt úgy, hogy nagyon szeretem a szakmám és nagyon sokat fektettem bele minden szempontból, én lelkileg összetörnék, ha otthon kellene maradnom és nem bizonyíthatnék a saját hivatásomban. Amellett, hogy gyerekkel valószínűleg több a teendő, de gyerek nélkül otthon maradni és nem dolgozni/tanulni eléggé a párom cserbenhagyása lenne számomra. Anyámat sem bírtam elnézni, mikor hulla fáradt volt a munka miatt, hogy eltartson, elsősorban ezért mentem csak el diákmelózni... A szerelmem sem tudnám nézni, hogy sokszorosát csinálja annak, nekem pedig minden lehetőségem meglenne kivenni a részem és jobb életet biztosítani nekünk tányérvakarászás helyett és mégsem teszem. Egyszerűen csak a magam oldaláról nem érezném fairnek, nem lenne tiszta a lelkiismeretem.


Nem ítélem el az ilyen (hagyományos) családmodellt, csak semmilyen szinten nem tudok azonosulni vele

2023. jún. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy olyasmiben tehetséges, amiből nem lehet megélni. Ha engem valaki eltartana, főállású író lennék. Imádtam csinálni, de amióta nem vagyok egyetemista, egyszerűen nincs rá időm és energiám a kizsigerelő munkám mellett. Márpedig manapság Magyarországon kb. nincs főállású író, még a legsikeresebbek is mellékesen csinálják, mert egyszerűen nem lehet megélni belőle. Pedig az irodalom olyan érték, amit meg kellene becsülni.

Gondolom a legtöbb művész hasonló cipőben jár, pedig nélkülük nem lenne kultúra.

2023. jún. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
96%
Véleményem van, de az ő dolguk. Én nem függnék senkitől.
2023. jún. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
76%
Ezt gyerekek mellett sem bírtam ki,hogy bedolgozás nélkül csak otthon legyek, és igen, én is gondolok arra, hogy ha esetleg egyedül maradnék valaha, tudjak eltartani egy háztartást, ne essek ki a szakmából , hogy egy olyan helyzetben is legyen jó munkám. Pedig két ovis és kisiskolás, (de még egy ötöd-hatodikos) is tud adni annyi elfoglaltságot, hogy kitöltse az időt a különórákra hordás, dolgozatra kikérdezés, egészséges, otthon készúlt ételek, mindig tiszta lörnyezet, de még a gyes alatt is bedolgoztam, mielőtt később visszamentem bejárósként melózni. Azért ítélik el, mert irigylik a helyzetét, és nem tudnak vele azonosulni.
2023. jún. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
81%
Oszinten, en tokre szivesen lennek a helyebe. De hacsak nem lenne 200 misi a szamlamon nem mernem ezt csinalni mert a kapcsolata barmikor veget erhet es a parjaval is barmikor tortenhet valami, ami miatt nem tud majd dolgozni. O meg pl 6 ev otthonlet utan nagyon nehezen fog munkat talalni. Arrol nem is beszelve, hogy en tulsagosan felnek, hogy az a keveske nyugdijam sem lesz majd.
2023. jún. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!