Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért néznek ma furán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek ma furán az olyan 20 feletti nőkre, akik nem mennek el dolgozni,mert mondjuk ők ezt közösen megbeszélté a párjukkal?

Figyelt kérdés
A szomszédban van egy fiatal nő, szemben lakik. Szoktam is vele beszélgetni. A férje saját cégben dolgozik,és a nőnek nincsen munkahelye.Az udvaron szoktam, sokat látni, meg a virágos kertben. Előjött a szó,arról,hogy van-e oka annak,hogy nem keres melót.Erre azt mondta,hogy ők ezt lemeccselték a barátjával,hogy nem muszáj elmennie dolgozni, annak ellenére sem ha így szorosabb a gatyamadzag. Szerintem amúgy ezzel nincsen semmi baj.Akkor sokaknak ennek ellenére miért furcsa ez,vagy épp csőr bökő,ha ő a párjával ezt meg tudja beszélni?
2023. jún. 11. 23:57
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
70%
Akkor irigyelném, ha egyedülálló lenne és lenne pénze. A munkanélküliséget ki irigyli? Beakadt, amit anya mondogatott, mikor kicsik voltatok, hogy azért nevetnek a nagy fületek miatt, mert irigyek?
2023. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 Kései Sirató ***** válasza:
36%

Mert nem értékeljük az élősködő, parazita életmódot. A pasija meg is halhat, el is hagyhatja és akkor nagyon nagy bajban lesz az ilyen , mert megszokta a semmittevést. Ezenkívül nyugdíja sem lesz.

Más nő munka mellett még gyereket is nevel, persze, hogy nem az ilyen senkiket fogjuk nagyra értékelni.

2023. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
24%

Azért, mert mondjuk teljesen más világot élünk, mint 40 éve. Sokkal instabilabbak a párkapcsolatok, a házasságok is nagyobb eséllyel végződnek válással.

Igen, tudom, régen is ugyanúgy voltak szr házasságok, de elválni ciki volt, kevesebben lépték meg... Nem igazán fenyegetett az a veszély, hogy otthon marad valaki háztartásbeliként, aztán egyszercsak mehetett válás meg 10 év otthonülés után elhelyezkedni a munkaerőpiacra.

Csak magával cs*szik ki ez a fiatal nő, főleg mert nem fog másik olyan pasit se találni, aki teljes egészében eltartja. Ma már ez sem "divat", nem véletlenül.

2023. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
39%

Mondjuk senkinek semmi köze ahhoz, hogy én mit, hol dolgozom, itt indul.


Aki beszólós, annak úgysem jó soha semmi. Ha htb vagyok, akkor lusta dög, ha HO, akkor meg azért lusta,mert más a buszon aszalódik.

Ha 4 órában melózok, az sem jó, de ha 8 helyett 10 órázok, akkor már munkamániás vagyok.


Na, pontosan ezért nem mondom meg, mi a munkám. Törődjön mindenki a saját életéven.

2023. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 Sunshinedoll ***** válasza:
34%

Az emberek utálják, ha egy nővel jól bánnak. Nem dolgozik, és a párja eltartja, esetleg még el is kényezteti? -> A nő egy lusta gold digger a pasi meg egy buta papucs. Közben meg lehet hogy mind a kettő bármelyikünknél boldogabb egymással :D Amíg nekik jó így, egészségükre, nyilván nem tudjuk, ők ezt hogy élik meg, nekünk ezen agyalni meg tök felesleges

Mondjuk én max a férjem mellett csinálnék ilyet, hogy nem dolgozok egy random pasi miatt nem, de ez már személyes preferencia.


Másrészt meg nem értem, miért gondolják itt egyesek, hogy egy nő értéke és szerepe egy kapcsolatban kifullad abban, hogy dolgozik meg gyereket nevel és ha egyiket sem csinálja, akkor ő nem ad semmit egy kapcsolatba ergo nem érdemel jó bánásmódot sem :D Könnyű is lenne, ha csak ennyit kéne csinálni.

2023. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
72%
Én meg azt nem értem ki milyen jogon ítéli el másnak az életét...
2023. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
28%

Ha ítélni nem is, véleménye lehet róla.


Azért aki otthon vakarja, az nem fog hirtelen elmenni dolgozni, ahogy véget ér a kapcsolata akármilyen okból. Már gyerekként is ezt láttam, mikor nekünk kellett állandóan "gyorsan kinőni" a ruhákat, mert csóri unokateső

2023. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, szóval az unokatesóknak kellett a cucc. Mert nagynéném se ment vissza dolgozni, egész életében pasiról pasira szállt.


Szerintem mind ismerünk ilyeneket. Aki otthon marad, pláne úgy, hogy anyagilag épphogy kijönnek, az nem a talpraesettség mintaképe, az csak lusta. Amivel nincs baj, én is lusta vagyok, de soha nem szorultam a szüleimen kívül másra.

2023. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
71%

3 - Miért nem mondja azt, hogy "otthon"?

Egyébként senkinek semmi köze hozzá.

Engem is érdekelne, mint ahogy itt még mást is, hogy kik néznek rá furán, és hogy ez kit és miért zavar.

2023. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
23%
Ez ilyen kelet európai szoci fhaszság, hogy mindenkinek már 15 éves korától kezdve keményen kell dolgoznia, aki nem így tesz, az egy rohadt ingyenélő. De csak irigykednek. Én is örülnék, ha nem kéne dolgoznom és eltartanának. Nem kelnék ébresztőre, nem kéne rohannom sehova, csak házimunkát csinálnék, főznék és magammal foglalkoznék. De sajnos ehhez rengeteg pénzzel rendelkező férj kell :D
2023. jún. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!