Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért néznek ma furán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek ma furán az olyan 20 feletti nőkre, akik nem mennek el dolgozni,mert mondjuk ők ezt közösen megbeszélté a párjukkal?

Figyelt kérdés
A szomszédban van egy fiatal nő, szemben lakik. Szoktam is vele beszélgetni. A férje saját cégben dolgozik,és a nőnek nincsen munkahelye.Az udvaron szoktam, sokat látni, meg a virágos kertben. Előjött a szó,arról,hogy van-e oka annak,hogy nem keres melót.Erre azt mondta,hogy ők ezt lemeccselték a barátjával,hogy nem muszáj elmennie dolgozni, annak ellenére sem ha így szorosabb a gatyamadzag. Szerintem amúgy ezzel nincsen semmi baj.Akkor sokaknak ennek ellenére miért furcsa ez,vagy épp csőr bökő,ha ő a párjával ezt meg tudja beszélni?
2023. jún. 11. 23:57
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
83%
Az emberek nem szeretik az ingyenélőket.
2023. jún. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
68%
Sokat írigységből ítélik el . Postás voltam 10 évig. Volt hasonló ügyfelem 1-2. Volt aki velem egyidős volt, tehát akkor 42 éves. Sohasem dolgozott. / azóta sem, most 53 éves/. Kettő fiuk van. Ők így egyeztek meg anno a parjával. Tök normális család, tök normális asszonyka. Nem volt elnyomás alatt. Nem játszotta át agyát stb... . Volt ellentetje is. Igaz az csak huszonéves fruska volt. De a semmire úgy rázta magát... . Azon felül mindenhez is nagyon értett stb... . Tehát amíg nem ismered meg az adott párt, családot kár véleményt mondani. A helyi főorvosunk felesége sem dolgozott soha. Most kb 70 éves. Mindig egy hétköznapi nőként viselkedett.
2023. jún. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
83%
Azért sokan irigylik is ezt.Az emberek többsége-bármit is vetít-nem keres jól, szar a munkahelye, rühelli a munkáját és soha többet nem menne az első adandó alkalommal, amint nem lenne kötelező muszáj.
2023. jún. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom. Mindenkinek gondja a baja.

Én nem függnék senkitől.

Van olyan ahol jól működik és sok olyan is, pl a szomszédom, hogy lelépett a pasi aztán ott maradt 2 gyerekkel meló minden nélkül.

2023. jún. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
83%
Én azt gondolom, hogy ha van egy jól átgondolt és megalapozott döntés, akkor tökmindegy, mit gondolnak mások. Nekem legalábbis nem volt kapacitásom azzal foglalkozni, hogy mit gondol a szomszédnéni. Csak csináltam a feladataimat, amikért itthon maradtam.
2023. jún. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
38%

Furcsa, mert felnőtt emberek dolgozni szoktak. Furcsa, mert ha a csávó elhagyja, lerokkan, meghal, akkor a csaj mihez kezd magával? Furcsa, hogy a nő nem érzi kínosnak, hogy ő csak elvesz de nem ad. Pláne furcsa, ha nem gazdag emberekről van szó (márpedig a leírás alapján nem). Én soha nem tartanék el egy ilyen lusta herét, és a saját büszkeségem sem bírná, hogy én legyek a lusta here. Ezért furcsa.

Amúgy nyilván az ő dolguk, de attól nekem a véleményem még megvan. Nyilván mindenki azt kezd az életével amit akar. De egy ilyen egész nap otthon vakaródzó nő szerintem nem lehet túl értelmes ember.

2023. jún. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak unaloműzésből és önérzeti okokból keresnék egy 4 órás melót.
2023. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem azért néznek furán, mert nem tudnak azonosulni vele. Én sem tudnék egyébként. Eleve így alárendelni magam valakinek.. oké, hogy megbeszélték, de nem tudhatod milyen problémák állnak a háttérben. Képzeld már el milyen, ha semmi félre tett pénzed nincs, ami a sajátod.

Meg otthon se birnek annyit lenni egész életemben.

2023. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
25%
Emberek irigyek a másik jólétére. Ha tehetném én is inkább eltartatnám magamat, pechemre nem születtem nőnek.
2023. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
78%

Ha _minden_ járulékot fizet utánam, én sem dolgoznék.


Szóval jelentsen be a cégébe valami menő bérrel.

2023. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!