Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A papucsférjek, papucsbarátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A papucsférjek, papucsbarátok tisztában vannak vele, hogy papucsok, vagy csak azt hiszik hogy a környezetükben lévő összes ember csak viccel azzal hogy papucsnak hívja őket?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy megy ez a papucsoskodás, én sosem voltam az és nem is leszek, ezért kérdezem, hogy a papucsok tudatában vannak a papucsságnak, vagy nem?

2023. júl. 1. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Nincsenek vele tisztában.

Multkor is volt itt egy srác aki liheg vmi eljegyzett nő után, semmi tartása nincs, de itt győzködött hogy ő aztán nem csicska. Holott az egész kerdés is ugy született ha nem lenne az ki se írta volna.

2023. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Mit takar számodra az, ha valaki papucs? Mer itt már lassan az is az, aki normális.
2023. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Bennem egyre erőteljesebben tudatosult, hogy az vagyok, de sokáig nem volt merszem kitörni. A kedves feministáknak lehet jókat röhögni rajtam, de féltem tőle. Végül valahogy csak sikerült. Fájt, mert akármennyit ártott nekem, valamiért mégis szerettem. Utólag csak azt bánom, hogy nem korábban mentünk szét.
2023. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy bizonyos szintig rengeteg előnye van, sok veszekedéstől megkímél, hogy ráhagyom a dolgokat az asszonyra a nekem nem fontos kérdésekben. Pl milyen színűek legyenek a tányérok, mikor menjünk át az anyjához, milyen ruhákat vegyünk a gyerekeknek, stb. A fontosabb dolgokról persze egyeztetünk.
2023. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 Én a komolyabb dolgokra gondoltam, mint például: Feleség betelefonál a férjének a munkahelyére:


"Drágám gyere haza azonnal mert a Marcika most ment kakálni és hamarosan ki kell törölni a popóját. Jajj tudod most megy a kedvenc sorozatom, nem akarok egy percet sem kihagyni. Ugye hazajössz hogy ne kelljen felállnom a tévé elől? Naaa légysziii, naaa naaaa"


Férje: "Persze drágám, sietek..."


(igaz történt alapján)


Az ilyen abszurd dolgokra értem a papucsoskodást. Az szerintem nem az, hogy pl a férfit nem érdekli, hogy milyen színűek legyenek a tányérok, vagy milyen ruhát vegyenek a gyereknek.

2023. júl. 1. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Empátia…

Ugye tudjátok, hogy nem csak egyféle ember él a földön? Van rengeteg olyan személyiségjegy ami pl számomra teljesen normális és boldog vagyok vele, neked meg már papucs kategória…

Van aki szerint papucs vagyok igen… szerintem meg boldog házas ember vagyok, aki lesi szíve választottjának minden kívánságát… ez tesz boldoggá, ettől érzem magam valakinek.

2023. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

5 ilyet en is ismerek! A párja valojában a taxisa is.:D

Hu jatszotéren a ház előtt elkezdett szemerkélni az eső, a párja a maszekmeloját otthagyva kellett hogy hazavigye őket. Folyamat igy élnek hogy fingik egyet a nő a pasi meg ugrik:D

2023. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*Ja es a nőnek megcsináltatták a jogsit meg kocsit is kapott de inkább a párját hívja azóta is
2023. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!