Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minél több párkapcsolatot, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél több párkapcsolatot, és házasságot látok, tapasztalok, annál jobban erősödik bennem a tudat hogy nincs szükségem nőre. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ahogy idősebb lettem, családi körökön belül is azt látom hogy a legtöbb nő, feleség kihasználja, kizsigereli a férjét.

Nemrég elkezdtem vendéglátásban dolgozni, felszolgálok, és beszélnem kell az emberekkel.

Nagy többségben a látott házaspárokról is ez a helyzet íródik le számomra.

Maradtak még normális nők vagy ne is reménykedjek?

Sajnos akik eddig párkapcsolataim voltak, egyik sem volt tartós és egyenrangú.


2023. aug. 1. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Az, sokan nem akarnak kapcsolatban lenni, inkább egyedül.
2023. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Várj, azt nem írtad, hogy szerinted az összes nő egy szemét szajha. :")
2023. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha a "normális nő" definicioja a csicska otthon, megcsinalja a 100%haztartast, gyereket nevel egyedül, közben instapozitiv kinezete van (termeszetesen nulla forintbol) nincsenek elvarásai, közben pedig szedületes karriere van, akkor nem, nincsenek már normalis nők!
2023. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Normális, te ilyen vagy. Nem kötelező mindenkinek párkapcsolatban élnie.

Én a gyerekvállalással vagyok így. Minél többet látok belőle, annál kevésbé vágyom rá..

2023. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha rossz tapasztalataid vannak, akkor azok alapján ítélsz. Nem minden nő ilyen, nincs olyan, hogy minden nő. Természetesen vannak jó és kiegyensúlyozott kapcsolatok is. Annak kellene utánamenni, hogy neked miért nem sikerült egyet sem összehozni.
2023. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Otthon mit láttál? Gondolom, abból indulsz ki, hogy akarsz-e olyat vagy nem.
2023. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Pasasként mondom, ez erősen nem így van, de tény és való, vannak iszonyat ellenszenves, tenyérbemászó nők, provokatív, bunkó viselkedéssel.

Őket kerülni kell nagy ívben, puffogjanak csak lehetőleg magukban.

Tegnap én is láttam bevásárlás alkalmával jópár párocskát, őszintén sajnáltam pár srácot, amilyen nagyarcú, mégsem egy nagy szám libával mászkált az áruházban.

Tényleg a b.szhatnék ekkora nagy úr, hogy mindenféle nővel képesek egyesek összeállni?

2023. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked nem kell kapcsolat, az normális.

Jelenleg statisztikai alapon a nőknek éri meg kevésbé kapcsolatban lenni, ők ugyanis gyakrabban válnak családon belüli erőszak áldozatává, valamint sokkal több láthatatlan munkát végeznek. Tény, hogy a férfiak meg jobban keresnek, de ha hozzávesszük hogy ha a nők hátartásban végzett munkája mennyit érne forintosítva, akkor mindjárt más lenne a felállás. Na mindegy, ezt csak azért írom hogy az hogy te mit látsz meg hogy amúgy mit mutatnak a felmérések az két külön dolog, egy kapcsolatban általában nem a férfi a kizsigerelt fél. Ettől még te persze nyugodtan maradhatsz egyedül.

2023. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Hasonló cipőben járok, nagyon meggyőzőnek kellene lennie a lánynak, hogy adjak esélyt az ismerkedésre. Pedig amúgy ez soha nem fog előfordulni és összetehetném a kezem ha ilyen szituba kerülnék. A negatív példák, tapasztalatok pozitívan hatnak a tartós szingliségre. 🤷‍♂️
2023. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent pontosan, hogy kizsigereli a másikat, és miket látsz pincérként?
2023. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!