Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan szóljak?Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szóljak?Ti hogyan szóltatok a párotoknak hogy szedje össze magát fizikailag?

Figyelt kérdés

Férfi,nem különösebben sokat dolgozik felét otthonról.

Semmit nem mozog



2023. aug. 2. 23:08
 1/10 anonim válasza:
84%
Le kell ülni megbeszélni, esetleg közösen kitalálni valamit, amire lenne kedvetek közösen, így nincs rajta a teher, hogy muszáj, hanem fel lehet fogni közös programnak, együttlétnek.
2023. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Volt akinek tartpttam órát :D

Csak mivel pasi igy mindenbol dupla annyit kellett csinalnia mint nekem :D

Másnap alig birt megmozdulni:D

De tök jo volt egyutt fittnesselni aerobick ilyesmiket:)


A legtöbb pasi vevő arra ha kitalálok vmit. Vagy táncot is pl.

Benne vannak mindenben:)

En igy

2023. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Meg kell neki egyenesen mondani. Én a közös ugrabugrálásnak nem vagyok híve, nekem az az énidőm, magamra koncentrálok, nem arra, hogy mellettem jól vegye a levegőt, és coreból dolgozzon.
2023. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Én meg a rizsának nem vagyok híve. Az semmi ambíciót nem ad belulre. Az egy kivülröl jövő a másik "csesztetése" csak.
2023. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem szólok bele , az ő döntése, hogy mennyit mozog.
2023. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
82%
A férfiak általában finom jelzésekből nem értenek. Mondd meg neki kereken, hogy mozogjon. Ha ennek nincs foganatja, akkor mondd meg neki azt is, hogy szar neked egy elhanyagolt fizikumú pasi mellett.
2023. aug. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a belső motiváció a változásra, hiába rágod a szádat, csak idegesíteni fogja. Sajnos nem tudsz rá hatni, majd megtalálja a saját érdeklődését.
2023. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbálom sétálni hívni. Beszélgetek vele, hogy féltem az egészségét már mert annyira el van hízva. Szintén home office meló, a hobbija meg a gépezés. Semmit nem mozog. Sétán kívül mást együtt mozogni nem tudok vele, kisbaba van akivel vagy ő van vagy én. Nem vagyok sajnos túl eredményes, semmit nem fogy évek óta, csak mondogatja.

Ha ő nem akar változtatni, akkor fejre is állhatsz, nem fog hatni. Most arra gondoltam hogy letöltök én egy kcal számláló appot és magamnak számolni fogom mit eszem (bár én sovány vagyok) de hátha így neki is megjön a kedve. Ez mondjuk nem mozgás, de nyilván a kaja is számít. A férfiakat sokszor lehet ilyen techinkai kütyükkel motiválni. A férjemnek is van okosórája ami számolná mennyi kcalt égetne ha mozogna. De hát a nullát nem lehet számolni. De mikor megvette pár hétig lelkesen futott vele.

2023. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én edzek mellette látja mit dolgozom össze egy normális emberformán

(Nekem sajnos extra szar alkat minden jutott)

2023. szept. 2. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Magadat hajthatod, de mást nem.
2023. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!