Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés, de hogyan?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve élünk együtt a párommal egy albérletben.


Mikor az én albérlőim kiköltöztek a hazámból felmerült bennem hogy költözzünk hozzam, akkor nagyon jó ötletnek tűn.


Egy kevéske felújítás kellett amit a fiai csináltak ( páromnak van 2 felnőtt fia) festés, parkettázás.

Elbizonytalanodtam, már lassan én érzem magam kívülállónak, párom úgy rendezkedik pakolászik és a fiai is úgy viselkednek mit ha övéké lenne a ház

Párom a fiaival beszél meg olyan dolgokat mint pl egy lámpa csere, pedig már megkértem hogy velem beszélje meg a ház körüli dolgokat hisz mi fogunk oda költözni.

Nem gondoltam volna hogy egy 50 éves férfinak szólni kell többször hogy ugyan már vegye már le a csípőjét és ezzel együtt a gyerekeinek is szólni kell. Sajnos első kérésre nem is sikerült elérnem a cipőlevételt, de nagy nehezen csak elértem.

Normális az, hogy megkérdezésem nélkül vagy megemlítés nélkül oda visz embereket akikről én azt se tudom hogy kik, vagy éppen tudom de nem szól

pl azt csak egy telefonbeszélgetésből tudtam kiszűrni hogy oda hívta a kolléganőjét ( mert még nincs irodájuk) egy megbeszélésre de egy szót nem említett a párom. És ilyet esetből több volt eddig.

Sajnos idegesít a párom a házba és nem tudom, hogy ez fog e változni vagy hogy kellene ezt kommunikálnom.


Az is megfordult a fejembe hogy nem költözünk hozzám, maradunk az albérletbe, vagy ezek a dolgok kezdeti nehézségek?

Soha nem költözött hozzám senki, válásom után nem sokára kiadtam albérletbe


Ki hogy költözött össze a párjával milyen kezdeti nehézségek voltak?

Normális dolog az hogy idegest a párom a házamba de az albérletben meg nem?



2023. aug. 3. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os, beszélsz ökörségeket.
2023. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Adj szállást a tótnak, kiver a házadból.
2023. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól írták itt, azért amikor tisztázod vele, legyen ott csak úgy "véletlenül" apukád/bátyád/férfi ismerősöd is.
2023. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Első meglátásom az,hogy te ezt az embert nem szereted úgy igazán,

szívből.Mert akkor nem idegesítene hogy a házadban mit művel,

alig várnád hogy együtt lakjatok a szép felújított házikóban.

A másik meg az,hogy nem is csodálom,mert elég érdekes hozzáállása

van a dolgokhoz a pasidnak.Most vagy nagyon tapló,vagy nagyon biztos

a kettőtök kapcsolatában,ergo úgy érzi hogy ami a tiéd,

az az övé is... De valójában normál kapcsolatban szerintem ez így is lenne

alapból..Szóval jó a felvetésed,gondolkodj tovább,

hogy veled mi a baj,és szereted-e őszintén ezt az embert...

2023. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Csak félig olvastam el, de már innen ordít hogy te nem gondoltad át ezt a dolgot. Innen már nehéz lesz...
2023. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem engedném hogy bárki a fejemre nőjön. Pláne többen, ahogy itt. Raknám ki az egész haszonleső, nyerészkedő bagázst úgy ahogy van.
2023. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!