Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek honnan jön az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan jön az a mondás, hogy ritka ha egy nő önmagáért szeret egy férfit?

Figyelt kérdés
2023. aug. 10. 09:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Nemhinném hogy van ilyen mondás.


De nekem pl.akkor van ilyen bennem mikor azt akarják a pasik hogy abbol higyjem el.hogy szeret megbizhato mert velem van

Tehat alanyi jogon ugy hogy semmit nem tesznek a kapcsolatba ezen kivul hogy csak vannak szexelnek. Nem nyujtanak semmit nem erzem hogy több lennék neki szexkapcsolatnál.

Akkor jönnek ezekkel ha nem szeretne nem lenne velem.

Tehát ezt kéne értékelnem hogy csak mert van?

2023. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Ez a duma " ha nem szeretnélek nem lennèk veled"


Hát kösz b+

En nem is tudok ónmagáért csupán szeretni valakit azert mert van velem van mert megszuletett. Ez nekem nullahusz.

2023. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen mondás nem létezik.
2023. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mit értünk azalatt, hogy "önmagáért"?
2023. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%

Azt jelenti hogy nem a pénzéért nem azert mert támasz segitség nem azert mert bármit is nyújt a nőnek empatia szeretet törődés, hanem csak a szép szeme miatt mert aranyos mert jol nez ki mert sikeres ugyes okos mert sportos.

Ez olyan ego kèrdés. Az önmagamért.

2023. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg azért önmagáért, mert a személyisége bármelyik pontját érintve szereti, vagyis elfogadja a hibáival együtt.
2023. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

5

Én nem értem, hogy az ember külseje (aka genetikája) miért tartozik szorosabban hozzá, mint a az anyagi helyzete?

Az, hogy mit dolgozom, mivel töltöm az életem egyharmadát? Mit tanultam? Hogy állok a munkához? Mik a terveim a karrieremmel? Hogyan kezelem a pénzt? Milyen a társadalmi státuszom? Ezek valahogy kevésbé szólnak RÓLAM, mint az, hogy sötétbarna és egyenes a hajam, mert az anyámé is az volt? Szerintem épp ellenkezőleg.

2023. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

Nem a példa volt a lényeg abban amit irtam

Hanem az hogy nem azert amit a másiknak nyújt. Létezès jogán szeretni vkit.

Ami kb szexkapcsolat szint ha vki semmit nem nyújt.

2023. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

8

Szerintem a csecsemő-anya kapcsolatot leszámítva nem létezik ez az alanyi jogon járó szeretet.

Azért szeretjük a párunkat, mert ilyen vagy olyan. Mert jól érezzük vele magunkat, mert biztonságot vagy épp izgalmat nyújt. Mert tetszik a külseje. Mert szexuálisan passzolunk. Mert közös terveink és történeteink vannak...


Én nem nagyon értem azokat az embereket, akik alanyi jogon várják a szeretet. Senki sem fog azért szeretni, mert létezel.

2023. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

Nők, és a feltétel nélküli szeretet az élettársuk iránt?

Hát igen, valóban elég ritka.

Tedd meg érte ezt, azt, gürizd ki a beled érte, különben akkor nem is szereted.

Bezzeg ha az agyonkényeztetett hülyegyereküket kell feltétel nélkül körbenyalni, meg a vakarék kutyájukat, az megy 1000-rel.

2023. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!