Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részegen a barátom mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen a barátom mondott pár dolgot. Igaz az a mondás hogy részeg ember mindig igazat mond?

Figyelt kérdés

Pár napja voltunk egy kis összejövetelen, és hát barátom eléggé berúgott.

Szó volt a kapcsolatokról, és akkor mondta barátom hogy neki 3 komoly volt eddig, én vagyok a harmadik és ezzel le is zárul. Mivel hogy bennem megbízik ,szeret, és szereti a belsőmet.

Nos, én eddig arra gyanakodtam hogy megcsal, igaz ő ezt nem tudja, es igazából bizonyítékom sincs rá... bonyolult.

Viszont ezzel az egésszel most elgondolkoztam ,nekem ezeket így sose mondta ki nem túl jó az érzelmek kifejezésében és el is zárkózik előlük.

Szoval igaz hogy részeg ember igazat mond?

Köszönöm a válaszokat, mégha ez nem is igazán párkapcsolati probléma.



2023. márc. 9. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségfüggő.


Ha magamból indulok ki, nem igaz, hogy mindig igazat mondanék részegen. Sőt, józanon néha meglepődöm, hogy miket mondtam és nem is úgy gondolom.

De lehet, hogy ő igen. Ezt soha nem lehet tudni, tényleg személyiségfüggő.


A lényeg amúgy is az, amit józanon mondd és ami a legfontosabb, hogy mit tesz. A tettek számítanak igazán, nem az, hogy mit mond.


Bár azon biztos elgondolkoznék, hogy mi mehetett félre a kettőtök közötti kommunikációtokban, hogy te megcsalásra gyanakodsz, miközben ő egészen más dolgokon gondolkozik (részegen).

2023. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne miért gondoltad, hogy félrelépett.
2023. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy minden adott pillanatra érvényes csak. Amikor mondják.
2023. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így lenne, mindenki a másikat itatná folyamatosan és tenné fel a pikáns kérdéseket, mert úgyis igazat mond. Kicsit kell csak belegondolni és egyértelmű, hogy nem igaz, nem létezik "igazságszérum".


Ezernyi ok lehet miért mondta, akár azért mert bűntudata van. Lehet igaz volt, senki se tudja.


Ha nem tudsz megbízni benne, annak az okát kell megvizsgálni, nem azt miket hány össze részegen.

2023. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván az alkohol valóban nem igazságszérum, de a férjemet mindig akkor kérdezgettem régebben, amikor volt benne pia. Voltak dolgok amikről sose akart beszélni, én meg mindig akkor kérdeztem rá, amikor részeg volt. Ő nem jobban mond igazat, hanem oldottabban, gátlástalananabbul beszél azokról amikről józanon nehezen tud. Az érzelmi dolgokat nagyon nehezen közvetítette felém, aztán egyszer részegen elszólta magát, hogy feleségül akar venni, mert annyira szeret. Én ezt nem gondoltam komolyan, mert hát részeg volt na. Utána józanon is felhozta és mondta, hogy tényleg el akar venni. Pont ugyanígy kérdeztem ki az exnőjéről, akiről rohadtul nem akart soha beszélni. Nekem meg nyomós okom volt rá, mert nagyon nehezen zárta le. Nem tudtam, hogy tényleg le e zárta és csak pótlék vagyok. Mert, ha az vagyok, akkor nem megyek hozzá és nem szülök neki. Erről józanon nem beszélt volna. Szerintem az igazság valahol a kettő között van. Oldottabb az ember, de tisztában van azzal, hogy mit mond.
2023. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

"Oldottabb az ember, de tisztában van azzal, hogy mit mond."


Ez a te pasidra igaz.

2023. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos pontig szerintem sokkal oldottabb lesz az ember és jobban kimond dolgokat, amiket amúgy nem mondana.

Utána már zagyva az egész.

De én ezt észre vettem magamon is, illetve draga nagytatám, aki sosem beszél az érzésiről, egyszer elmesélte hogyan kapta rajta mamámat a szomszéddal, és mennyire fájt neki. Ez tabu téma, utána derítettem ki, hogy tényleg megtörtént és leesett hogy emiatt szidja mindig részegen a nagyit.

Néha amúgy én is szoktam ilyenkor kérdezgetni a pàromat mert sokkal nyitottabb és őszintébb.

Szóval szerintem ez jó jel :)

2023. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkire máshogyan hat az alkohol,valaki barátságos lesz, beszédes énje jön elő,mindent ő tud jobban és vitatkozik mindenkivel személyiségű lesz.Nem tudni a te pasid milyen és komolyan gondolja a dolgokat vagy sem.Ismerek olyan férfit aki részegen olyan dolgokat mond,hogy másnap nem meri megkérdezni miket ejtett ki a száján.
2023. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha valóban félrelépett, és részegen, lelkifurdalásában bizonygatja, hogy te vagy az igazi?

Volt már ilyen élményem. Társaságbeli srác megcsalta a barátnőjét, a mellékág faképnél hagyta, bánatában berúgott, s a nőjének bizonygatta, hogy ő az igazi.


A választ másnap kapta meg, amikor is a nője közölte vele: “Értem. Én vagyok az igazi. A többi csak kaland?! Hát csak voltam az igazi.”

És kirúgta.

2023. márc. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem teljes mértékjel megnyugodhatsz.

Te vagy az ő királynője.

Nincs ezen mit szépiteni, megcsípted a számodra igazi férfit.

2023. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!