Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szólnia kellett volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnia kellett volna?

Figyelt kérdés

Együttélünk a párommal,és tegnap este talizott a haverjával.

Arra vagyok kiváncsi,hogy akik együttélnek náluk,hogy megy,mert nálam utólag szólt,hogy áthívta hozzánk estére,aztán beültek sörözni.

Mindketten dolgoztunk.Nemtudom előre,vagy ráér utólag szólni a párunknak,hogy jön,vagy előtte meg kell kérdezni,hogy nemgond-e ha átjön egy haverom.



2023. aug. 12. 18:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mármint megbeszélte vele,és utána mondta nekem,hogy este ez lesz.
2023. aug. 12. 18:34
 2/16 Kitana. ***** válasza:
91%
Szerintem az mindegy, kivel beszéli meg előbb, én ezen soha nem problémáztam, a lényeg, hogy tudjak róla, hogy x időpontban jön valaki, ne csak úgy hirtelen beállítson, vagy arra menjek haza, hogy ott van váratlanul valaki más is.
2023. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És,ha azt mondom,hogy nem vagyok jól,vagy pihenni szeretnék egy nehéz hét után?
2023. aug. 12. 18:40
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Tehát te beleakarsz kötni.
2023. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Kitana. ***** válasza:
87%

Ilyen esetben le lehet mondani a havert utólag is, vagy legalábbis elnapolni. Mármint lehet nekem van általában szerencsém, és az átlagnál lazább embereket ismerek mindig, de ilyesmiből sem lenne sértődés.

Ha a párodnak ezt mondtad, hogy nem vagy jól, ne menjen át, és leszarta, az már inkább gond.

2023. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ. Ha kontrollmániás a másik, és állandóan az ő kedve szerint kellene szociális életet élnem, természetesen nem érdekelne a véleménye.



Ha amúgy normális, és meg lehet vele beszélni a dolgokat, annyi, hogy szólnék neki, hogy legközelebb kicsit hamarabb jelezzen, ha jön valaki.

2023. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Itt a lényeg az utolsó válaszban.Lehet megszoktam,hogy én az ismerőseimmel ,nem aznap beszéljük meg napokkal előre.DE akkor kicsit jobban alkalmazkodjak:)
2023. aug. 12. 19:04
 8/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha eddig nem, most van itt az ideje megbeszélni a jövőre vonatkozókat.
2023. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Kinél laktok, nála, nálad, vagy közösen vesztej5ki albit? Ez nem mindegy.


De a párod hogyha nem tud róla, hogy húzós a heted, akkor miért ne hívhatna ha ért? Te bemész a másik szobába azt kész.

Lehet elfelejtett szólni, lehet nem tudott vele korábban egyeztetni. Nem kell ebből ügyet csinálni, maximum megbeszéled vele másnap, hogy máskor szóljon, mert rendet akarsz előtte tenni pl.

2023. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk szólni, de akár utólag is rendben van. Le lehet mondani, bár a pihenés nálam nincs kizárva ennyi alapján. Sörözzenek csak a nappaliban, mit zavar az engem? Elpihenek addig a hálóban.
2023. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!