Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek megcsal a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a feleségem? A kislányunk furcsa dolgokat mond?

Figyelt kérdés

Most lett 3 éves a kislányunk és csak egy pár hete beszél. Kicsit későn kezdte. De olyanokat mond, hogy "anya sokat nézi a telefont" "mosolyog a bácsinak aki benne van".

Egy ideje kezdtem furcsállni a párom viselkedését. Eddig kb óránként írt, hogy minden rendben van-e velem a munkában, most ezek elmaradnak. Szerintetek lehet itt gond? Mikor rákérdeztem, hogy szerinte miket mond a lányunk akkor azt mondta, hogy "biztos a tévében látott valamit". Voltatok már ilyen helyzetben?



2023. aug. 14. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Kamu
2023. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát ezt nem a kislányod szavai alapján kellene eldöntened. Ha úgy érzed, van okod aggódni, üljetek le beszélgetni.
2023. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Egy 3 éves gyerek ezeket így ilyen formàban nem fogja fel.
2023. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Szòval ha mondja akkor tényleg hallotta és gondold àt, hogy hol hallhatta... Bamm.
2023. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Egyik munkatársaméknál is a pár éves gyerek kotyogta el, ott valami olyan hangzott el, hogy "anya másnak is mondja a szeretleket". Nem tudom pontosan felidézni, de itt bukott meg a dolog.


Szóval kérdező, nem sok jóra számíthatsz :/

2023. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ne találgass hanem mint felnőtt ember ülj le vele beszélgetni, kicsit lelkizni. Ez gyanútól függetlenül is mindig hasznos. Kérdezd meg hogy hogy érzi magát, lehetne e valamin javítani, te változtass valamin? Szex ügyben vannak e új vágyai? Meg ilyen dolgok. Mondd hogy úgy vetted észre hogy többet lóg a telefonján, ezt ő is így látja? Igen? Mi az oka ennek?
2023. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Az én lányom is mond hasonlókat. Nézek egy filmet és elkezd cukkolni hogy anya szerelmes vagy? És vigyorog.

Sőt mivel az apámat apának szólítom, a lányom másik apának mondja.

2023. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Az én 3 éves lányom már jó ideje beszél. Valamelyik nap volt egy folt az arcán, amit nem hagyott alaposabban megnézni, azt mondta, az egy bibi ami fáj neki. Éjszaka beverte az ágy sarkába, amikor átjött közénk a hálószobába. Elfogadtuk, mert simán előfordulhatott, bár azért nekem gyanús volt, hogy ébredésnél még nem láttam, de ki tudja, akár igaz is lehet.

...

Lekvár volt.


Szóval 3 évesek ilyen jellegű elbeszéléseire én azért nem alapoznám a válást, röviden. Ha amúgy is gyanúsnak érzed a feleséged viselkedését, akkor beszélj vele, de ne azért, mert a lányotok mondott valamit.

2023. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ywerd ***** válasza:
79%

Mindenképp gyanús.


Kérdezz rá, mivel telik a napja.

Vagy maradj otthon egy napot és segíts neki a feladatokban,így le tudod vágni hogy mennyi idő az amíg az otthoni dolgokat elvégzi.


Beszédes lehet az is ( főleg ha spontán csinálod, tehát reggel megleped,hogy otthon maradsz és reggelit készítesz a konyhában pl ) ,ha ezután ideges , ingerlékeny lesz ,vagy szeretne egyedül maradni ( üzenni a hódolónak ) .


Mindenképp húzz váratlant, így jön ki leginkább a valós reakció.

Ha örül a lehetőségnek hogy együtt vagytok,ne aggódj.


De ha a fent leírt dolgokat tapasztalod , akkor ... No mind1


Remélem csak az amit fentebb írt az egyik hölgy.

2023. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Az exem azért vált el a feleségétől, mert a 4 éves kisfia azt mondta neki, hogy anyu puszit adott a buszos bácsinak a szájára, miközben csak arca puszi volt, amit az exem is csak később tudott meg. Addig nem hitt a feleségének.

A nő és a buszsofőr gyerekkoruk óta ismerték egymást, a férj jelenlétében is volt már köztük arcra puszi,csak a gyerek fantáziált egy kicsit és ez szétrombolt egy 13 éves házasságot.

Utána már bánta, de nem volt vissza út.

2023. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!