Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek megcsal a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a feleségem? A kislányunk furcsa dolgokat mond?

Figyelt kérdés

Most lett 3 éves a kislányunk és csak egy pár hete beszél. Kicsit későn kezdte. De olyanokat mond, hogy "anya sokat nézi a telefont" "mosolyog a bácsinak aki benne van".

Egy ideje kezdtem furcsállni a párom viselkedését. Eddig kb óránként írt, hogy minden rendben van-e velem a munkában, most ezek elmaradnak. Szerintetek lehet itt gond? Mikor rákérdeztem, hogy szerinte miket mond a lányunk akkor azt mondta, hogy "biztos a tévében látott valamit". Voltatok már ilyen helyzetben?



2023. aug. 14. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
Most nem mondod komolyan, hogy a 3 éves gyerekedre alapozod, hogy megcsal, meg arra, hogy nem hív fel félóránként?? Legyél már felnőtt férfi!
2023. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Hú, bocsi, de nekem az óránkénti érdeklődés, hogy minden oké-e, elég para… Na, szerintem pl. az nem normális. De ezt félretéve, ha nem csak most a kislány „kotyogása” miatt bebeszéled, hanem valóban érzel vmi furcsát már egy ideje, akkor próbálj utánajárni, de ne úgy, hogy mondjuk belelesel a telefonjába!

Van olyan is, amit az 5-ös írt, de én inkább a 10-eshez csatlakoznék: Gyerekeknél azért nem ritka a kitaláció, egymástól távol lévő dolgok összekombinálása, történet kiszínezése, pontatlan vagy félrevezető továbbadása. Nálunk pl. családi rendezvényen egyszer azt mesélte, hogy: „Anya megrúgott”, máskor meg azt: „Apa megütött.” Mindkettőnek volt alapja, véletlen balesetek, de nem úgy, ahogy ugye első hallásra tűnik.

2023. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Az öt évesem is mond még olyanokat, hogy köze nincs a valósághoz, nemhogy egy három éves. Ilyenre nem lehet alapozni.
2023. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk is volt ilyen, hogy állítólag volt itt másik bácsi, anyához jött, bejött, beszélgettek, kávéztak. Kiderült, hogy a Tesco futár volt és kb 3 mondatot beszéltünk, hogy mi a helyettesítő termék, semmi kávé nem volt 😃
2023. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora szutyok kamu. A troll aki írta soha nem ismert gyereket.
2023. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!