Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány és nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 srác kérdése:

Van 1 lány és nem tudom mit kellene tennem mert elég furcsa szerintete mint kellene?

Figyelt kérdés

szerelmes belém énis belé és még nem akar járni (nemtom miért)aztmonta h majd nemsokára és beszélni nem beszél velem mert "zavarba jön" ő monta

amikro oda hivom nem jön oda mert "zavarba jön"

és akkor azért sir msn en h miért enm beszéltünk???

ma is el hivtam sétálni és ő nem jött

:S:(

mit kellene tennem meg kéne mondanom neki hogy akkor szóljon ha már tudna velem beszélni??

és ő én miattam jött le abba a faluba ahova el hivtam énis miatta mentem és ő elvolt a barátjaival és igy nagyon idegesitő amikor ott vannak a barátai ránézek és elfordul mint valami Lédi -.-" amikor 1 edül van akkor ő is néz

de meg porbátlam ugy is elhivni h nicns ott senki és akkor se jött:( ha annyira fontos lennék neki megtenné sztem mert énis megteszem érte


2011. ápr. 29. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talomban tart.
2011. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
micsoda?:D
2011. ápr. 29. 19:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Az hogy nem akar veled összejönni, mert egy jobbra vár, de ha az a jobb nem sikerülne, akkor megelégszik veled,
2011. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igazából érzem hogy szeret meg minden szóval nem tudom:(
2011. ápr. 29. 20:02
 5/15 A kérdező kommentje:
hogyan knée megtudnom hogy télleg szeret-e?
2011. ápr. 29. 20:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem csak lódít téged ez a csaj? Mert nekem nagyon úgy tűnik.
2011. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de ezt hogy tudhatnám meg ??? igazából vissza huzodó félényk
2011. ápr. 29. 20:04
 8/15 anonim ***** válasza:

menj oda hozzá, tök mindegy, hogy hol és beszéldd meg vele, állítsd döntés elé!

Mondd meg neki, hogy döntse már el, hogy mit akar! ha erre is azt mondja, hogy zavarban van , vagy ilyesmi, akkor tuti, hogy csak hülyít téged! Ne engedd, hogy játszadozzon veled, légy férfi és határozott.

2011. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben de pontosan mit is mondjak neki???
2011. ápr. 29. 20:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:



Mondd meg neki, hogy szereted, és szeretnél vele lenni, viszont nem bírod elviselni azt, hogy levegőnek néz, döntse el, hogy akar-e téged...valami ilyesmit. Mondd neki azt, amit érzel...

2011. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!