Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Otthon soha nem voltam lusta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon soha nem voltam lusta dolgozni.Szerettem mosogatni, bármivel bíbelődni.Most összeköltözés után, hogy ketten vagyunk a párommal, mindig úgy érzem,hogy felesleges amit csinálok,és mindennek unva állok neki. Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Ha mosogatok,kertet csinálok,berakom a ruhát mosni,folyton olyan érzés van bennem, hogy "minek csinálom én ezt?" Pillanatok alatt beleunok mindenbe,és akkor leülök az ágyamra, nézek ki a fejemből. Amikor a szüleimmel éltem, soha nem voltam ilyen,megvolt a lustálkodásnak is az ideje,meg amikor munka volt,akkor munka volt.Most,hogy ketten vagyunk a barátommal, sokszor "kiégettség" érzés van bennem. Semminek sem tudok örülni,úgy érzem bele vagyok fásulva mindenbe. Nem látok semminek értelmét. Pedig van saját házunk,úgy rendezhetem be,ahogyan szeretném..otthon ilyenekre nem volt lehetőségem. Ott van szigor uralkodott.El kellett fogadnom, ami volt,nem lehettek saját ötleteim,ha kitettem egy gyertyatartót az asztalra, akkor az pár óra múlva már nem volt ott,stb... Most meg nem tudok élni a saját közös ház lehetőséggel, vagy nem is tudom. Rosszul érzem magam, rosszabbul mint otthon...A magam embere vagyok,és ennek ellenére rosszabbnak érzem az életem,mint korábban.Ez mitől lehet? 28/n
2023. aug. 15. 12:09
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
16%

Főàllàsú asszony vagy?


Minden oké otthon?

2023. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen,van 8 órás munkahelyem. Igen,minden oké köztünk a párommal.Ezért nem értem ezt.
2023. aug. 15. 12:16
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Ez olyan mint nàlam a fözés. Mikor nem volt kötelezö imàdtam, ha kellett ha nem ment a téma.Most , hogy muszàj mert akkor nincs fött kaja akkor nem annyira van kedvem.

Megoldàst én se tudok sajna.

2023. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Főállású asszony, aszondja...


Párod csinál valamit otthon?

2023. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert megszoktad a régit és az agy úgy működik hogy ragaszkodik a megszokott dolgokhoz mert azt érzi biztonságosnak, még akkor is hogyha rosszabb.

Agyj magadnak időt, a párod segítsen otthon többet, járj el .

2023. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Lassan 1 éve vagyunk így együtt,külön és azóta sem csillapodott az érzés..hanem mondhatni rosszabb lett.
2023. aug. 15. 12:23
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha a párod nem csinál semmit, akkor érthető.
2023. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem akarom őt kibeszélni, mert szeretem.De való igaz,hogy nem igazán partner semmiben, ami az elvégzendő munkáról szól.
2023. aug. 15. 12:34
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem beszéled ki, nem tudjuk, ki ő.


De így teljesen érthető. Párkapcsolatban élsz és te vagy a csicska. Kettőtökre végzed a házimunkát, a párod leszarja, de ő is részesül a jóból. Nekem is bökné a csőröm.

2023. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.mit javasolsz,hogy tudnám orvosolni a helyzetet? Hiába próbálkozom szépen rávenni dolgokra, elengedi a füle mellett. Ha viszont,én magam sem csinálom meg,(mert volt,hogy így próbáltam terelgetni,sikertelenül),egy idő után putrivá válna az otthonunk.
2023. aug. 15. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!