Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Otthon soha nem voltam lusta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon soha nem voltam lusta dolgozni.Szerettem mosogatni, bármivel bíbelődni.Most összeköltözés után, hogy ketten vagyunk a párommal, mindig úgy érzem,hogy felesleges amit csinálok,és mindennek unva állok neki. Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Ha mosogatok,kertet csinálok,berakom a ruhát mosni,folyton olyan érzés van bennem, hogy "minek csinálom én ezt?" Pillanatok alatt beleunok mindenbe,és akkor leülök az ágyamra, nézek ki a fejemből. Amikor a szüleimmel éltem, soha nem voltam ilyen,megvolt a lustálkodásnak is az ideje,meg amikor munka volt,akkor munka volt.Most,hogy ketten vagyunk a barátommal, sokszor "kiégettség" érzés van bennem. Semminek sem tudok örülni,úgy érzem bele vagyok fásulva mindenbe. Nem látok semminek értelmét. Pedig van saját házunk,úgy rendezhetem be,ahogyan szeretném..otthon ilyenekre nem volt lehetőségem. Ott van szigor uralkodott.El kellett fogadnom, ami volt,nem lehettek saját ötleteim,ha kitettem egy gyertyatartót az asztalra, akkor az pár óra múlva már nem volt ott,stb... Most meg nem tudok élni a saját közös ház lehetőséggel, vagy nem is tudom. Rosszul érzem magam, rosszabbul mint otthon...A magam embere vagyok,és ennek ellenére rosszabbnak érzem az életem,mint korábban.Ez mitől lehet? 28/n
2023. aug. 15. 12:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
77%

Lusta.

Persze hogy eleged van, munka után járj el tornázni, táncolni, ismerkedj.

Fordítsd az időt és az energiádat magadra.

Engem el lehet ítélni, de én belógattam egy szeretőt. Azóta körbeugrál a férjem. Azóta nem egyértelmű hogy az én feladatom egyedül minden. Ő is eszik, ő is koszol, neki is kell tiszta ruha.

Mióta megijedt hogy elveszíthet, összekapta magát.

Olyan biztos hogy te ott vagy, nem hagyod el, és biztos az is hogy te kitakarítasz. Így neki semmi dolga otthon, lehet egy lusta disznó. Hozzátenném: Te szoktattad erre rá.

2023. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul szrik a házimunkába, és mindenbe.


Bocs, MÁS csak magad után rendet tenni, meg egy élősködő here után - tudod ki csinálná. Inkább elhagynám, mert ez nem változik majd.

2023. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én csak egyetlen esetben takarítanék a férjem után és szolgálnám ki, ha beteg lenne.

Szoktam neki szólni hogy a ruhákat leszedheti, kiteregethet, elmehet a gyerekünkért az oviba. De amúgy ilyen 10 perces dolgokat mondok neki naponta. Nekem meg valahogy mindig másfél óra, minden este összegyűlik sok mosatlan , sok játék a földön kanapén meg mindenhol.

2023. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!