Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehetek ennyire boldogtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ennyire boldogtalan a párom mellett huszonévesen?

Figyelt kérdés

5 éve együtt, humoros, helyes, lusta, soha nem ajánl programot, soha nem lep meg, soha nem kezdeményez. Persze mindenki mással tökéletes az összhang. Egyszerűen semmi sem történik. Minden nap csak sírok és irigykedem mindenkire aki boldog, pont mintha teljesen egyedül lennék, mintha én nem érdemelném meg a szeretetet és csak és kizárólag velem lenne baj, de az összes...Halvány jelét sem mutatja, hogy egyáltalán fel akarna vidítani vagy közeledni.

Talán azt se mutatom mennyire rosszul vagyok és össze vagyok omolva, mert ki akar egy szerencsétlen roncsot maga mellé, aki panaszkodik?

Én vagyok az öregebb és 2 kapcsolaton vagyok túl amikben csak és kizárólag a sz3x volt jó és az a része úgy hiányzik, mint a levegő.

Ő meg tapasztalatlan....

Ennyire boldogtalanul még programot sincs kedvem ajánlani, nem érezném jól magam. Ha elhívna, csak egy lépést tenne, csak kedvesen szólna hozzám és szépeket mondana... miért olyan lehetetlen ez? Ismertetek valaha ilyet?

Jajaja sokszor mondja, hogy milyen szép vagyok, meg jó az ágyban mégis ritka, mint a fehér holló.

Tényleg nem lehet változtatni? Persze özönleni fognak a hagyd a p!csaba válaszok, de ennyi?

És úgy megyek el dolgozni, hogy ő visz el és a melóhelyen eljátszom, hogy semmi bajom sincsen.

Együtt lakunk, nem tudom elképzelni, hogy bármelyikőnk is elköltözzön a szituáció nem engedi.

Lehetséges, hogy csak simán el kellene mennem egy hajóra dolgozni ami csak megy és megy a világ körül. 😒


2023. aug. 22. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Probalj meg beszelni vele ha igy nem vagy boldog a kapcsolatban. Ha az sem vezet semmire akkor nincs ertelme egymas idejet huznotok.
2023. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem mondod meg neki, hogy mi a helyzet, nem fogja tudni, hogy gáz van.

Sokszor gondolják a nők, hogy mi férfiak gondolatolvasók vagyunk, vagy elvàrnák, hogy azok legyünk, de hát ez nem így van.

Biztos vannak apró jelei a dolognak, de abból kifolyólag, hogy a munkahelyeden is megjátszod magad, feltételezem, hogy otthon se mutatod mi a helyzet.


Ő lehet abban a tudatban él, hogy minden teljesen rendben van.

Én is voltam hasonló cipőben, elvileg én voltam a rossz. Majdnem 2 évig ment minden úgy ahogy előtte, semmi előjele nem volt a dolognak, max 1-2 kisebb szóváltás, de az is kulturális keretek között, nagyon ritkán.

Aztán egyszer csak a nyakamba ömlött minden, be voltam állítva mint főgonosz, mintha mindent tudnék, annak ellenére, hogy sose volt lekommunikálva a dolog. Teltek a napok, mind a ketten lefoglaltuk magunkat, hol így, hol úgy, aztán persze jött a mert én nem veszem észre, hogy ő ezt hogy unja, meg nem hiszi el, hogy nekem nem unalmas stb..



Szóval kommunikálj vele, aztán mérlegelj.

2023. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Te választottad ezt a párt és ezt az életet. A megoldás csak annyi lenne, hogy keresel valakit, aki megbecsül. Csakhát, az meg azért nem érdekes.


(Fura, hogy ilyenkor nem jönnek azok a nők, akik azt ecsetelik, hogy a nőknek a normális pasik kellenek.)

2023. aug. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

És te vagy az a "normális pasi", aki 5 év után is megbecsüli a párját?

2023. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem milyen választ vársz erre. A pároddal nem kommunikálsz, nem mondod el neki mire vágysz, nem dobsz be ötleteket, de keseregsz, hogy boldogtalan vagy, ugyanakkor lelépni sem akarsz. Mire vársz? Csodára? Sült galambra?

Tudod meddig éreztem ugyanígy a kapcsolataimban? Amíg fel nem ismertem, hogy az a másik ember nem azért a társam, mert ő felel a boldogságomért. Nekem kell megtalálnom mi tesz boldoggá és ennek egy része a társam. Találj célokat az életedben, hobbikat, akármit, ami boldoggá tesz. Kommunikáld a pároddal, hogy változtatni szeretnél, több programot szeretnél, nagyobb egységet kettőtök között, szeretetteljesebb kapcsolatot, stb., mert így nem érzed jól magad. Ha hosszútávon úgy érzed, hogy lehúz, akkor pedig nem ő a te embered.

Szóval a kesergés helyett vedd a kezedbe az irányítást és tegyél azért, hogy boldogan él.

2023. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért van ez a melóba, mert két külön dologról beszélünk. Ahogy nem hozom haza a munkát a munkába sem viszem a magánéletem. Ez ilyen egyszerű. Köszi a válaszokat azért.
2023. aug. 24. 01:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Unalmas emberből ritkán lesz izgalmas...

De ha meg öregszel már jó lesz így is,nyugi.. :-)

2023. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát még jó, hogy boldogtalan vagy, ha ő nem lep meg, nem visz randini, stb. Tapasztalatlan, oké, és ez mindenre kifogás? Az én exem is ezt használta, jaj te vagy az első barátnőm, nem tudom, hogy kell viselkedni. Akkor tanuld meg b+. Nagyon gáz, hogy nem foglalkozik veled. Menj és keress mást, lesz ennél jobb :)
2023. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi most próbáljuk rendbe hozni a holnap 9. éves kapcsolatunkat.

Én megpróbálom h jobb kedve legyen, kedveskedek meg amit kért megpróbálok valtoztatni, de semmi pozitívat nem érzek rajta

2023. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Valósítsd meg magad,mert neked az jár. Neked jár a boldogság,egy életed van. Ne mások miatt élj,hanem csak és kizárólag a saját életed és érdeked legyen az első.

Ha nem így teszel, későn jössz rá,mit veszítettél.

Most van itt az idő,nem pedig majd....

2023. aug. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!