Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Eltartott nők? Hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott nők? Hogy kell elképzelni ezt?

Figyelt kérdés

Lattam a tiktokon egy videót, ahol a csaj konkrétan fel volt háborodva, hogy ha ő elmegy dolgozni, akkor a férje ne

várja mindennap a friss, meleg vacsorát. Felmerult bennem pár kérdés. Eltartottak, valaszoltok rá?


1. Ha hirtelen vége lesz a kapcsolatnak, mihez kezdtek, 0 megtakarítással, munkanélküliként? (azok akik nem házasok, mert akik házasok azok nyilván vért izzadnak csak hogy jusson valami alamizsna)


2. Az egyenlőség szóba se jöhet? Pl, hogy mindenki dolgozik, ezáltal mindeki kiveszi a részét a hazimunkábol.


3. Felnőtt nőként nem ciki hogy nem vagy anyagilag önálló és független? Nincs olyan érzésed mintha egy gyerek lennél, aki az apukájával él, nem pedig a párjával ?


4. Nem rossz ez a kiszolgáltatottság, amit az anyagi függés okoz?


5. Ajándékot neki a saját pénzéből veszel, pl karácsonyra? 😅


6. Tényleg nem érdekel semmilyen terület, amivel szívesen foglalkoznal, amiben szívesen dolgoznál? El sem hiszem.


7. Tegyük fel ketten éltek, egy kis lakásban, vagy van max 1 gyerek, aki minimum óvodás már. Mosni, vásárolni, takarítani, de még főzni sem kell mindennap. Mit csinálsz, amikor nincs házimunka? Mert a párod ugyebár ugyan ugy dolgozik akkoris, tehát borul is az egyenlőség.. Vagy ilyenkor ez nem zavar mi?



2023. szept. 13. 11:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Volt ilyen kapcsolatom. Nem lehet egyenlöen elosztani a hàzimunkàt olyankor ha az ö òrabére az enyém többszöröse. Sajàt magunkkal b.sztunk volna ki ha ezt vàlasztjuk. Ha vége a kapcsolatnak ahogy nàlam is ez lett, nem az anyagiak miatt, akkor fogtam és mentem dolgozni. Nem féltem a munkavàllalàstòl több szakmàval rendelkezem. Az akkori szabadidöm alatt is tanultam jogosítvànyt és 2 szakmàt tettem le.
2023. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
1. Ezt nem értem. Ha az ő órabére nagyobb, akkor az azt jelenti hogy nem pucolhatja meg a krumplit míg te a hagymát dinszteled, vagy hogy kell érteni? A férfiak általában jobban keresnek amúgy mint a nők.
2023. szept. 13. 11:37
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
A munkanélküliség egy döntés eredménye. Párkapcsolatban közös döntés. Sok férfi valami oknál fogva el akarja tartani a nőjét, emiatt vannak nők akik úgy döntenek, hogy bevállalják ezt:) De van olyan is, hogy nem akar dolgozni, amíg nem muszáj, illetve tudja, hogy sose tudna annyit keresni, ami az életviteléhez kell.
2023. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a pasi nagyon sok pénzt keres ott tud ez megvalósulni. Ilyenkor bőven van pénz mindenre. A nő nem unatkozik nap közben, hanem van kis masszázs, kondi, kozmetika, fodrász, Körmös, barátnőzés és már el is ment a hét, aztán újra. Az okos nő meg a pénzből le-lecsipent és gyűjti a rosszabb időkre. A férfinek jó, mert van otthon mindig friss feleség. A nőnek jó, mert nem kell melózni, mégis mindene megvan. Nem unatkozik, hidd el.
2023. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
A pasinak ez megéri csak azért hogy legyen otthon kaja, rend, és szex? Ennyire erővel elmehetne k**vázni, vehete fel takarítónőt, kaját meg könnyen meglehet oldani, ha van rá pénz. Szóval egy eltartott csajt ezekkel simán lehet pótolni, es még jobban is jár, mert nincs havibajos hiszti, nincs féltékenykedés, kontroll, meg stb ami a nőkkel jár
2023. szept. 13. 12:02
 6/35 A kérdező kommentje:
És a csávót tényleg nem zavarja hogy valaki költi a pénzét, aki lehet hogy 1 év múlva már más f**án pattog, "barátnőmnél vagy" címszóval ?
2023. szept. 13. 12:04
 7/35 anonim ***** válasza:

Lattam a tiktokon egy videót, ahol a csaj konkrétan fel volt háborodva, hogy ha ő elmegy dolgozni, akkor a férje ne várja mindennap a friss, meleg vacsorát. Felmerult bennem pár kérdés. Eltartottak, valaszoltok rá?

●Igaza van! Vagy mindenki kiveszi a részet mindenbol, vagy ne varjon semmit! Rengeteg baratnomnél látom, hogy a csóró ferjuknek mindent megcsinalnak otthon, és egyedul managgelik a gyerekeket, kozben ugyanugy lehuzzák a 8 orát az irodában! Nem ertem, miert éri ez meg nekik igy!


1. Ha hirtelen vége lesz a kapcsolatnak, mihez kezdtek, 0 megtakarítással, munkanélküliként? (azok akik nem házasok, mert akik házasok azok nyilván vért izzadnak csak hogy jusson valami alamizsna)

● Ezt magyarázd el itthon a férjemnek is pls. mert mást sem hallgatok, csak azt, hogy mondjak fel, hisz keres ő eleget! Az én szaros 600 ezres fizetésem ugyis fagyipénz csak..(kössz) Több idő lenne magamra, a háztartasra!


2. Az egyenlőség szóba se jöhet? Pl, hogy mindenki dolgozik, ezáltal mindeki kiveszi a részét a hazimunkábol.

● Na igen! Ő simán dolgozik itthonrol 14 orákat, míg en nem merek olyan munkahelyre váltani, ahol normálisabb fizetésem lenne, karrierépitesi lehetoseggel, mert valakinek muszáj megcsinálnia a haztartást. (Ez a legkevesebb egyebként, heti 2x jön egy idősebb néni aki takarít) de nemsokára lesz gyerekünk, akkor azt nekem kell majd egyedül megoldanom, és én így nem mehetek olyan munkahelyre, ahol amyagilag is megbecsülnek!

Itt hol az egyenlőség!?


3. Felnőtt nőként nem ciki hogy nem vagy anyagilag önálló és független? Nincs olyan érzésed mintha egy gyerek lennél, aki az apukájával él, nem pedig a párjával ?

● De, pontosan ezt érezném!



4. Nem rossz ez a kiszolgáltatottság, amit az anyagi függés okoz?

● Hat ez az!


5. Ajándékot neki a saját pénzéből veszel, pl karácsonyra? 😅

● Akkor nincs olyan, hogy enyem tiéd, oké, hogy a ferfi hozza haza fizikailag a penzt, de mindketten megkeresik, csak a nő azzal, hogy megcsinálja a házimunkat is!



6. Tényleg nem érdekel semmilyen terület, amivel szívesen foglalkoznal, amiben szívesen dolgoznál? El sem hiszem.

● lsd.fentebb!


Egyebként meg nem értem ezt a kerdést sem! Senki nem tart a fejedhez pisztolyt, hogy tarts el bárkit! Hol a gond?

2023. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%

5!

Van a pénz és társadalmi réteg, ahol igen, megéri. Lehet vinni társaságba a fix, szép, csinos nőt. Ezenkívül ők is emberek, szerelmes is lehet belé.

Amúgy annyi pénznél, már a nő is máshogy a férfihez. Kevesebb hiszti, elnézőbb, kevesebb kontroll.

2023. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

De ha ö az alatt dolgozik míg én mosok fözök takarítok àllataink is voltak ... Ha én nem dolgozom az vegyek egy random példàt 10ezer esik ki ha ö nem akkor 80ezer.

Melyik a kevésbé rossz?

Es igen azt nagyon szerette,hogy hazajött és nem akkor kezdtük el ketten az àmokfutàst mint fözés meg ezt intézni azt intézni / ilyen kapcsolatom is volt màr/ hanem nyugodtan együtt lehettünk. Ez mindent megér.

2023. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
7-es,nem segít semmit, a 600kilos fizud csak fagyipénz... És te egy ilyen parasztal együttvagy, gyereket is szülsz neki, szóval nem sajnállak.
2023. szept. 13. 12:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!