Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem tudom elképzelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elképzelni, hogy együtt éljek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Előbb utóbb szeretnék külön költözni, és nyilván nem egyedül szeretnék lenni, de nem tudom elképzelni hogy milyen lehet együtt élni valakivel. Nem megy az ismerkedés, tehát még barátnőm sem volt.

Van olyan hogy valaki alkalmatlan az együttélésre? Ha igen akkor azok milyenek?


Alkalmazkodó, megértőnek gondolom magam, tehát szerintem alkalmas lennék együttélésre, főleg olyannal akit szeretek is. De nehezen tudom elképzelni hogy nekem ebben részem legyen.


2021. márc. 29. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Már megint egy burkolt társkereső hirdetés. Hát, kisfiam, ezúttal sem fog működni a dolog.
2021. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert még sose éltél át hasonlót és így furcsának tűnik a gondolat. Elsőre inkább arra koncentrálj, hogy találj egy barátnőt. Ha jól megvagytok, akkor az összeköltözéssel se lesz gond, de jelenleg kár ezen aggódnod. Ha már ott fogsz tartani, akkor jó esetben te is akarni fogod és természetesnek fog érződni.
2021. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert még nem vagy szerelmes.:)
2021. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok pl. de számomra az egyik legnehezebb dolog a világon együtt élni bárkivel is, beleértve a rokonaimat is. De mivel sosem voltam szerelmes, így nem tudom, hogy csak rosszul van-e nálam bekötve valami, vagy csak ennek hiánya okozza ezt.


De még exeimnél is, ha ez szóba került csak félelmet éreztem.

2021. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!