Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tudom elképzelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elképzelni, hogy bárkivel is együtt éljek. Velem van a baj, vagy csak még nem találtam meg az "igazit"?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, két kapcsolatom volt eddig és most alakul egy, de mindig problémanak ereztem az együttalvást vagy, hogy tobb napot töltsek együtt a párommal. Attól félek, hogy bizonyos szokásaim mondjuk nem fognak tetszeni a másiknak, nem tudom elengedni magam még akkor se, ha nálam vagyunk. Iszonyú jól érzem magam a párommal, de azt szeretem, hogy ha utana este hazajovok es egyedül elmehetek fürdeni, vacsorázni, megnezem a sorozatom, elvagyok a magam kis világában, aztán alszok. Ha vele vagyok valahogy mindent feszengve csinalok, vagy inkább nem is csinalom. Úgy fogalmaztam, hogy felek, hogy bizonyos szokásaim nem fognak tetszeni a másiknak, de nincsen semmi olyan, ami különös lenne, csak egyszerűen meg se tudom fogalmazni, mi van bennem. Van önbizalmam, megis hatalmas a megfelelési kényszer bennem. Azt se szeretem, amikor rosszabb passzban lát a párom, pl ébredés utan, smink nélkül. A reggeli készülődést se értette meg még egyik barátom se, hogy nekem nem addig tart, ameddig egy ferfinak. A mostani párom is kb kiugrik az ágyból, fogmosas, feloltozik es 10 percen belül indulásra készen. Nem erti, hogy en miert kelek fel fél órával hamarabb es ez is zavar, hogy nem tudom nyugodtan elvegezni a reggeli rutinom, de mar az is lehet, hogy en fújom fel es en csinálok akkora problémát abbol, hogy ha furcsallja akkor biztos hülyének néz stb.. Ha barátnőknel alszok nincs ilyen gondom, de ugy erzem, hogy en egy férfivel nem tudok egyutt elni. Mi lehet ennek az oka? Lehet mar a kerdesemmel meg is válaszoltam, de igazán nem tudok rajonni. Érzett mar valaki hasonlóan?
2022. nov. 21. 03:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Kialudni se tudom magam ha nem egyedül alszok. 1-1 együtt alvas utan ugy erzem magam, hogy annak az alvásnak semmi értelme nem volt es akkor jöhet a "normális alvas" egyedul.
2022. nov. 21. 03:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van aki alkalmatlan erre, mint pl én is

Nekem 29 évesen meg soha nem volt senkim, k nem tudom képzelni hogy alkalmazkodjak valakihez és hogy minden nap ott legyen velem…

Bem mindenkinek való ez, el kell fogadni

2022. nov. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető, én is ilyen vagyok. A második férjem volt az, akivel együtt tudtam élni, mert nagyon hasonlóak voltunk. Mióta meghalt, már csak egyedül tudok élni, a jelenlegi barátommal kb. úgy vagyok, mint te a tieddel.
2022. nov. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Picit nagyon rágörcsölsz. Attól, hogy együtt élsz valakivel nem kell felrúgni a saját kis szokásaidat,ezt a párodnak meg kellene értenie. Mi lassan 4 éve együtt élünk és működik. Este pl sokszor van az úgy,ha épp olyan kedvünk van ő nézi a saját hülyeségeit a tiktokon, én ezt az oldalt böngészem. Nem kell 0-24 egymás szájába lihegni, szerintem ez a kulcsa. És ez nem azt jelenti hogy leszarjuk egymást mert nem így van,csak egy embernek mindig szüksége van egy kicsi én időre amivel semmi probléma nincs.
2022. nov. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem értél még meg rá, nem találtad meg a megfelelő embert. 23 évesen mondta egy barátnőm, hogy össze akarnak költözni a barátjával, én akkor már régóta szingli voltam és csak néztem, hogy wtf, mi már itt tartunk, hogy az a normális, ha a párunkkal lakunk együtt? :D Egyik exemmel se jött szóba, vagy max úgy, hogy maaaajd, de most még a suli miatt nem. 21 évesen egy barátnőm kolis volt másik városba járt egyetemre és nyáron hazaköltözött, jött vele a barátja is. Ennek a barátnőmnek az anyja kérdezte tőlem, hogy mi nem akartunk e nyárra összeköltözni, mondom miii már miért akarnék :D


26 évesen megtaláltam életem szerelmét és már 2 hónap után alig vártam hogy végre összeköltözzünk és szó szerint rosszul éreztem magam az első hónapokban, amiért mindig hazament tőlem és nem laktunk még együtt. Már együtt élünk és el sem tudom képzelni hogy ez másképp legyen. Korábban én voltam az, aki nem értette az összeköltözést, most még én vagyok az, aki nem érti, a felnőtt párok akik évek óta együtt vannak miért nem laknak együtt :D Eljön majd a te időd is, hidd el, a megfelelő emberhez szívesen mész majd haza :)

2022. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy amíg nem laktunk együtt én is csak egyedül tudtam kialudni magam. Ma meg már akkor alszom rosszul ha külön alszunk. Ez megszokás kérdése :)
2022. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hans Pötterman ***** válasza:

#6

Dettó :D mikor összeköltöztünk nagyjából fél évig szarul aludtam, most meg fordult a kocka, nélküle nem tudok rendesen aludni

2022. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!