Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan ne menjünk egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne menjünk egymás agyára, ha non stop együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég költöztünk össze a baràtommal, és néha nehéz, hogy egész nap egy légtérben vagyunk, ugyanis mindketten otthonról dolgozunk. Egyszer kétszer elment közösségi irodába, de mivel sokat kell megbeszélésen részt vennie, nem ment többet, mert zavarja a többi ember. Én szintén nem tudok fókuszálni ilyen helyen, a sok egyéb inger eltereli a figyelmem, illetve a laptopom is elég kicsi, és szükségem van monitorra. De sajnos a folyamatos együttlét miatt feszkó lesz, múltkor már teljesen kiakadt, hogy el akar húzni a kapcsolatból mert minden nap ugyanaz történik. Most megbeszéltük, hogy heti 2x kipróbáljuk a közösségi irodát, illetve cserélgetjük, hogy ki hol dolgozik a lakásban.


Milyen egyéb ötletetek van erre? Köszi előre is.



#együttélés #Egész nap együtt
2023. szept. 28. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Mindenképp járjatok be az irodába!!!

Amúgy is megbolondulnék állandóan otthon, nemhogy még a férjem is ott gubbasszon velem nonstop.

2023. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"Most megbeszéltük, hogy heti 2x kipróbáljuk a közösségi irodát, illetve cserélgetjük, hogy ki hol dolgozik a lakásban." - Csináljátok így.
2023. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy keresni egy nagyobb lakást külön helyiségekkel, vagy jobban alkalmazkodni a közösségi irodából történő munkavégzéshez.

Mert szerintem a mostani helyzetet hosszú távon nem nagyon fogjátok tudni fenntartani. Ahogy az emberek többségére nincs jó hatással, ha a hét minden napján mindig ott kell ülnie, úgy a párkapcsolatok többségére sincs jó hatással, ha a felek a hét minden napjának minden percében egy légtérbe vannak zárva.

2023. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek ez jó lehet. Mindenképpen iktassátok be a változatosságot a hétköznapokba, mert hosszútávon ennek jó vége így nem lesz.
2023. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek egy normális méretű házat, ahol lehettek egyedül is, ha az ingatlanban tartózkodtok egyidőben, akkor is.
2023. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Nincs a munkahelynek irodája, ahova be lehet járni? Csak és kizárólag home office-ban tudtok dolgozni? Átérzem amúgy a problémát, én a covid alatt költöztem össze a volt pasimmal, akkor kötelező volt a home office, be se lehetett járni. Teljesen ráment a kapcsolat, ráadásul nekem még egyéb, családi problémáim is voltak. Nem tudtuk fenntartani.

hány évesek vagytok amúgy?

2023. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A ház kérdés a jövőre vonatkozóan felmerült, de addig ,,túl is kell élni,,.


Barátom amerikai cégnek dolgozik be, én pedig szabadúszó vagyok, úgyhogy csak a közösségi iroda az opció. 32 és 40 évesek vagyunk.

2023. szept. 28. 13:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azzal hozzátok ki, vagy kávézó, könyvtár is játszhat. Illetve legyenek külön programjaitok, hobbi, sport. Az együtt töltött idő pedig legyen minőségi. Hajrá, csináljátok jobban, mint én!
2023. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a covid alatt is sok válást okozott. Szerintem amúgy kezdetnek (amíg nincs jobb) a paraván sem rossz megoldás. Át lehet helyezni bárhová és nem látod mit szöszöl a másik, ő se téged.
2023. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is mindketten homeofficeozunk, bár még van egyetem, így nem ülünk egész nap otthon, de nem egy szobában dolgozunk. Én a hálóban, párom a nappaliban alakított ki magának dolgozósarkot. Teljesen jól működik. Ha szünetünk van akkor tudunk együtt főzni, enni, de teljesen függetlenül jönni-menni is. Illetve esténként lehet csinálni valamit, amitől más lesz a dolog, pl rendszeresen eljárni egy közösségbe, sportklubba stb.


Nálunk a homeoffice nem zavaró. Külön helyiségben vagyunk, ugyanúgy működik, mintha egyedül lennénk homeofficeban.

2023. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!