Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha sose megyünk sehova?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha sose megyünk sehova? Másfél éve vagyunk együtt, de sose megyünk sehova. Részben azért, mert nincs jogsija, pénze és mert nem igényli hogy menjünk. Ellaposodhat ettol egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha ti megvagytok úgy, akkor nem gáz. De amúgy ha valaki akar, akkor ki tud találni olyan programokat, amihez nem kell pénz meg jogsi.
2015. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ellaposodhat. Pláne ha te igényelnéd, csak ő nem.
2015. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtöknek sincs igénye arra, hogy menjetek, akkor nem gáz. De ha te mennél, akkor itt nagy baj lesz.
2015. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én mennek, de mindig az a valasz hogy ertsem meg, a szuleitol nem ker penzt es kesz fogadjam el. Nem azt varom el hogy o fizessen, mert az en reszem en fizetnem cdak hogy menjuk
2015. nov. 6. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Én nem bírnék olyan kapcsolatba lenni ahol nem lehetek örökmozgó. :D Aki azt mondja a kimozduláshoz vagyonok kellenek hazudik. Miért nem vállal diákmelót a kedves barátod hogy ne a szüleitől kelljen pénzt kérni?
2015. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez hosszabb távon megmérgezi a kapcsolatot, tapasztalat.


Frusztrált leszel, ha a te igényeid erre vonatkozóan egyáltalán nem érvényesülnek.


Nekem is volt olyan barátom, aki alig vagy néha egyáltalán nem igényelte az otthonról való kimozdulást, én viszont beleőrültem a négy fal közötti életbe, és hogy néha 2-3 hétig győzködtem, hogy menjünk már el valahova. A kifogások mindig olyasmik voltak, mint "errefelé nincs mit csinálni" vagy "nem mehetünk, mert sokba kerül". Igaz, neki volt jogosítványa, csak épp utálta a városi forgalmat (vidéken laktunk). Áá, a hajamat ki tudtam volna tépni sokszor.


Ha eleve otthonülősebb típus, ostobaság várni, hogy majd megváltozik.

2015. nov. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a pénz, meg a kocsi... neked van igényed valamire, neki meg nincs.

Nahát az sokáig nem fog menni, azt látom.

2015. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is gond. Szét is megyünk hamarosan. De persze nem csak emiatt...
2015. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, gond. Nagyon fontosak a közös programok, közös élmények! Nem kifogás az, hogy nincs rá pénz, lehet ingyenes vagy olcsó programokat is szervezni.
2015. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!