Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez a felosztàs tènyleg megàllj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a felosztàs tènyleg megàllja a helyét? Mert én kezdek beleôrülni.

Figyelt kérdés

A pasim dolgozik. Nehèz munkája van, reggel 9tôl este 6ig gürizik, de jól megfizetik.


Nekem szar a karrierem, ezért én vagyok otthon a gyerekkel, csütörtökönként ùszásóra, délutánonként játszótér. De mindennap emellett mosok, fôzök takarítok, vasalok, kutyát sétáltatok, koordinálom a konyhafelújítàst, kiganézom/rendben tartom a kertet, kártevôt irtok a vetemènyesben, este a baba mellett éjszakázom, hétvégente meg bemegyek 2 mûszakot ledolgozni a kórházba.


Kezdek beleôrülni, ez borzalmasan monoton 😅



2023. szept. 30. 06:31
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen, nem könnyü.

Az én férjem 7-8 óra körül ért haza mindig, reggel 8tól.

Én itthon dolgoztam gyerek mellett, közben délelőtt, délután játszótér, hetente babaúszás, háztartás, stb.

Megértelek, de ahogy a doktornénink mondta a lányomnál mikor meglátott engem, nyugi, egyszer férjhez megy a kislány. Csak addig kell kibírni.

És le lehet adni a háztartásból. Nem baj ha nem minden patyolat. Nem baj, ha nincs mindig minden kivasalva.

2023. szept. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkoe lett csak jobb mikor a kicsi bölcsis lett es 6 óraban kezdtem dolgozni es volt idom magamra is.
2023. szept. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Minek jártok játszótérre minden nap amikor van kertetek? Vegyetek pár kinti játékot, és akkor egyszerre mehet a veteményesezés és a kinti játék. Kutyát sem kell minden nap sétáltatni, ha van kert.
2023. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért kicsit szerintem te vállalod túl. Van udvar és kert ott simán el tudtok lenni
2023. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Minek nektek kert? Baromi sok baj van vele. Anyukád/anyós néha nem tudna besegíteni a háztartással? Amúgy tényleg nem kell mindig mindennek villogni. Miért nem főzöl két-három naponta? Elmosogatni vacsi után párodnak is lehet. Ő miért nem főz reggel? Értem én hogy nehéz munka, de te is dolgozol és még otthon is mindent ellátsz a gyerekek mellett!!! Mindezt úgy írom hogyha nem segít semmiben a párod. Ha besegít legalább egy-két helyen, akkor ki kell bírni. És igen ha van nagy udvar, kert a gyerekeknek az elég, hétvégén máshova eljarni, vagy hetente egyszer megfelelő mennyiség.
2023. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 kisfiam van, de esküszöm nem bírtam, hogy éjjel nappal haptákban legyek. Eléggé rossz alvó volt függetlenül a napszakoktól nagy nehezen tudtam elaltatni. Partnerem akkortájt 3 műszakban dolgozott, szóval nem igazán számíthattam rá, egyedül anyukámra, tesómra. Jó sokat lógtak itt szégyen nem szégyen. Már amikor éjszaka nem kelt fel a kicsi óránként(!!!), akkor jobb volt a helyzet, jobban bírtam, de a páromnak ha tetszett ha nem be kellett állnia nemcsak hétvégén, de reggeli és délutános muszáj után is nemcsak hétvégén mint azelőtt. Most hogy én is dolgozok úgy szokott általában lenni, hogy a főzés kétnaponta onta


történik, az alaptakarítás megvan, de a nagyobb hétvégente mindkettőnk által! Igaz én hamarabb hazaérek, mint ő, de a gyerekkel foglalkozni kell, kitalál amit csak lehet. Tv elé nem ültettem csak azért, hogy haladjak. Igazából úgy tűnik hogy te világba hajtod magad míg a gyerekeid apja elintezi az egészet annyi, hogy mennyit dolgozik. Beszélj vele, fektessétek le mit csinál, hogy mindkettőtöknek jó legyen NE csak neki! Ha nem hajlandó rá én elgondolkodnék rajta, hogy minek vagyok vele...

2023. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbálj könnyítési pontokat találni. Pl. nem csinálsz meg valamit, mert aznap éppen nincs kedved. Szereztek segítséget, aki a gyerekre vigyáz, amíg te megcsinálod a házimunkát. Játékok az udvarba, hogy elég legyen oda kimenni, ha nincs kedved játszótérre menni. Nem viszed a kutyát sétálni, ha nem mész amúgyis a gyerekkel egy-egy nap, stb.

Sok a feladat, pláne családi házban, de azért lehet úgy alakítani, hogy ne rokkanjon bele az ember.

2023. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
A többiek nagyon jókat írtak. Ott a nagy kert, vegyetek hintát/csúszdát stb. és akkor amíg te ott kint dolgozol, addig elvan a gyerkőc. Tudom, mostanság minden baromi drága, de a te lelki békédért/egészségedért megérné ez az egyszeri befektetés, hogy kialakítsatok egy otthoni játszóteret. És tényleg nem kell minden egyes nap csillognia a lakásnak. Tényleg túlvállalod magad. Hol van az "én időd"? Van egyáltalán?
2023. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a felosztàs tènyleg megàllja a helyét? Mert én kezdek beleôrülni."

Ki osztotta fel így a dolgokat? Ki szenved? Na mit gondolsz, jó ez így? Ja, és miért tetted fel a kérdést, ha már tudod a választ?

Már csak megoldást kell találni, ami neked is jó.

2023. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért az hogy valaki 9-6-ig dolgozik az nem güri, hanem tök átlagos. Ennél sokkal többet is dolgoznak, pl. én is multinál, heti 50-60 órát biztos, és még haza is kell szenvedni magam utána.


Szerintem a férjed nyugodtan kiveheti a részét a házimunkából, mert mások is dolgoznak ennyit, meg ha te is dolgoznál, akkor mindketten csak este 7-kor kezdenétek neki.

nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!