Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a párok hogy oldják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok hogy oldják meg ahol az egyik szereti a barátait felhivni a lakasra a másiknak meg nehezen megy elfogadni hogy gyakran ott van egy idegen?

Figyelt kérdés
Ha a barátod felhívná a barátait a lakásotokba, és neked nem lenne hozzajuk kedved. Hogy beüljenek a nappaliba, néha ott is aludjanak.

2023. szept. 30. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Gyakran? Viszlát!
2023. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanak. Máshogy ez nem megy.

Bár ebben még van kompromisszum, ha az extrovertált fél beéri ritka alkalmakkal, a másik meg ennyit elvisel.

Mondjuk azt nem értem, a párja barátai miért idegenek.

2023. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kitana. ***** válasza:
54%
Nálunk egymás barátai nem voltak idegenek, hanem közös barátok lettek, mind a ketten jóban voltunk egymás barátaival. Volt 1-2 alkalom, amikor nem voltam részese a programnak, mert nem volt kedvem, de ettől még nem zavartak, elvoltam a saját dolgommal.
2023. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Mondjuk azt nem értem, a párja barátai miért idegenek."

Bocsi de akit nem ismersz, mert nem közös barát, az idegen. 20 év múlva is az lesz. Hiába látom minden héten.

2023. szept. 30. 20:23
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Én igyekszem akkor hívni bárkit, ha a férjem nincs itthon. Vagy lemegy sétálni, ha ez nem megoldható, köszönés után elvonul a dolgozószobába.

Egyébként meg kompromisszum: én ritkábban hívok ide embereket, mint szeretnék, cserébe ő ezeket az alkalmakat zokszó nélkül elviseli. 16 éve vagyunk házasok, működik.

2023. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

5. vagyok.

Felnőtt nem alszik itt, ez egyértelmű. Azt már kinőttük. A gyerekek barátai gyakran itt alszanak, azt jól tolerálja.

2023. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsi de akit nem ismersz, mert nem közös barát, az idegen. 20 év múlva is az lesz. Hiába látom minden héten."

Te minden ismerősödet gyerekként ismertél meg???

Nekem jó haverjaim lettek a korábbi és a mostani párom barátai is.


Válasz a kérdésedre: Ezt az első vagy második alkalommal tisztázni kellett volna.

Hogy ne legyen ez annyira gyakran, hanem kevesebbszer. Közös életben kompromisszum mindkét fél részéről!!!


N

2023. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Régen egyáltalán nem volt aktív társasági élet, mostanában változott a helyzet
2023. okt. 2. 20:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a konkrét kérdésed? Nekem 3eve járnak fel hozzám, mostani feleségem szereti őket, nem mindenki a barátja de elfogadja őket. Nálatok mi a probléma forrása?!
2023. okt. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8

Talán kicsit egyhangúvá vált az élete és nyüzsizsebbre vágyott... Az emberek változnak az idő haladtával, a társasági élet is fontos, hogy ne laposodjon el az élet... Próbálj Te is kicsit változtatni, tényleg jussatok kompromisszumra!

#7 voltam

2023. okt. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!